Allen & Overy najemcą w Browarach Warszawskich

0
278
Najemca Browary Warszawskie

Allen & Overy, jedna z największych, międzynarodowych kancelarii prawnych, wybrała na swoją warszawską siedzibę kompleks biurowy w Browarach Warszawskich. Najemca był reprezentowany przez Cushman & Wakefield. Kancelaria rozpocznie pracę w nowym miejscu jesienią 2020 r.

Firma Allen & Overy wybrała na swoją nową siedzibę Browary Warszawskie, które mają do zaoferowania dla kancelarii 2 750 mkw. powierzchni biurowej. Biura przy Warzelni znajdują się w największym biurowcu z całego konceptu. Siedziba kancelarii zlokalizowana jest w samym sercu wielofunkcyjnego projektu, który realizuje Echo Investment na warszawskiej Woli. Budynek ma być przekazany najemcy jesienią 2020 r.

Arkadiusz Pędzich, Partner Zarządzający warszawskiego biura Allen & Overy, komentuje: „Browary Warszawskie to dla innowacyjnych przedsiębiorstw jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie. Wysoki standard tej inwestycji jest dla nas niezmiernie istotny. Nowa powierzchnia pozwoli nam na wdrożenie najnowszych rozwiązań aranżacyjnych i technicznych, które będą wspierały realizację naszej strategii oraz spełnią oczekiwania naszych klientów i pracowników. Dodatkowo, wyjątkowa historia tego miejsca, które Echo Investment w nowej formie przywraca na mapę Warszawy, jest dla nas inspiracją. Chcemy być częścią projektu, który zmienia wizerunek warszawskiej Woli”.

Projekt Browary Warszawskie trwale zmieni oblicze Woli, a przede wszystkim otworzy się na pracowników, mieszkańców oraz gości. Allen & Overy to kolejna firma, która zobaczyła potencjał tej lokalizacji.

Michał Żelski, dyrektor regionalny w dziale biur Echo Investment, tłumaczy: „Browary Warszawskie to unikalne miejsce na biznesowej mapie Warszawy, dlatego zależy nam by firmy, które znajdą tu swoje biura były także odzwierciedleniem tej wyjątkowości. To przyszłościowy projekt nie tylko ze względu na dobrą atmosferę do rozwoju biznesu, ale także przez swój miastotwórczy charakter. Otwarte przestrzenie miejskie, miejsca do spotkań stworzone w zabytkowych częściach tego projektu, kameralna strefa mieszkaniowa, bogata oferta restauracji i kawiarni sprawią, że Browary Warszawskie będą tętnić życiem całą dobę. Prowadzimy wiele rozmów z firmami, które chcą się tutaj rozwijać. Kancelaria Allen&Overy jest kolejnym ważnym punktem w tworzeniu tego miejsca. Ich międzynarodowe doświadczenie oraz ugruntowana i oparta na mocnych fundamentach strategia rozwoju to dowód, że Browary Warszawskie przyciągają ambitnych”.

Krzysztof Misiak, Partner, Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Cushman & Wakefield, dodaje: „Jest to już trzecia transakcja, którą sfinalizowaliśmy w Browarach Warszawskich z kolejnym z naszych klientów. Firma Allen & Overy zdecydowała się na pozyskanie powierzchni w tym projekcie przede wszystkim dlatego, że oferowany standard i warunki najmu idealnie wpisują się w pierwotne założenia określone na początkowym etapie procesu. Jesteśmy przekonani, że nowe biuro Allen & Overy będzie jedną z ciekawszych lokalizacji na warszawskiej mapie biurowej. Ponadto praca dla tak wymagającej firmy stanowiła dla nas bardzo cenne doświadczenie”.

Browary Warszawskie to teren znajdujący się między ulicą Grzybowską, Wronią, Chłodną oraz Krochmalną. Ma to być nowy miejski kwartał otwarty dla wszystkich i tworzony zarówno przez budynki mieszkalne oraz biurowce, jak i place publiczne, miejsca do odpoczynku oraz rekreacji, sklepy, restauracje i kawiarnie.

Przeczytaj także:  W przyszłym roku w Polsce będzie 20 mln mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej
avatar
  Obserwuj  
Informuj o