Andy Hay nowym dyrektorem Działu Zarządzania Nieruchomościami w regionie EMEA w Colliers International

0
290
Andy Hay Colliers International

Nowym dyrektorem Działu Zarządzania Nieruchomościami w regionie EMEA w Colliers International został Andy Hay. 11 września firma przedstawiła informacje o zmianie.

Do zadań nowego dyrektora należeć będzie zapewnienie dalszego rozwoju pionu REMS oraz budowanie i zacieśnienie pozytywnych relacji z klientami. Andy Hay posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie. Dzięki temu może poszczycić się osiągnięciami w zakresie rozwoju biznesu oraz kierowania procesem zmian strategicznych w różnych sektorach na świecie. Obecny dyrektor pracował w CBRE, gdzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego na region EMEA. Odpowiadał między innymi za zarządzanie nieruchomościami i aktywami. Pracował też dla marek RAC plc, Diageo plc czy Adidas AG.

— Colliers zajmuje czołową pozycję w sektorze zarządzania nieruchomościami, która dzięki rozległemu doświadczeniu Andy’ego dodatkowo się umocni — mówi Chris McLernon, dyrektor generalny Colliers na region EMEA. — Hay potrafi wdrażać zmiany strategiczne i osiągać doskonałe wyniki operacyjne, na czym skorzystają zarówno nasi klienci, jak i współpracownicy. Nie wątpię, że pod kierownictwem Andy’ego ten niezwykle ważny pion naszej firmy będzie dalej rozwijał swoją działalność i zdobędzie jeszcze większy udział w rynku.

— Jestem podekscytowany perspektywą dołączenia do firmy, którą wyróżnia kultura przedsiębiorczości i innowacyjności — mówi Andy Hay, szef Działu Zarządzania Nieruchomościami w regionie EMEA w Colliers International. — Cieszę się, że będę mógł przyczynić się do jeszcze większego wzrostu w obszarze usług zarządzania nieruchomościami w regionie EMEA oraz zapewnienia jak najlepszej obsługi naszym klientom i współpracownikom.

Przeczytaj także:  We Wrocławiu powstaje 7R City Flex Wrocław
avatar
  Obserwuj  
Informuj o