Arval testuje autonomiczne pojazdy wahadłowe

0
472
Arval testuje autonomiczne pojazdy wahadłowe
Źródło: Arval

Arval, rozpoczyna testy autonomicznych pojazdów elektrycznych. Już w marcu 2020 roku zaczną one kursować wahadłowo pomiędzy stacją metra a paryskim biurem Arval, zapewniając pracownikom wygodny dojazd do pracy.

Wprowadzenie wahadłowego połączenia jest efektem prac w ramach międzynarodowego projektu Arval, poświęconego badaniom, innowacjom i ich rozwijaniu. Inicjatywa realizowana jest w kilku krajach europejskich, w tym we Włoszech, Holandii, Norwegii i Francji, gdzie wprowadzane są autonomiczne pojazdy elektryczne.

27 stycznia 2020 r. autonomiczny i elektryczny pojazd zaprezentował Dyrektor Generalny Alain Van Groenendael. Zorganizowane dla gości i pracowników spotkanie, było też okazją do jazdy próbnej, zanim pojazd trafi na paryskie ulice.

Jesteśmy bardzo dumni z tego pionierskiego projektu. Inicjatywa autonomicznego elektrycznego pojazdu wahadłowego jest odzwierciedleniem nowej strategii naszej firmy – wspierania klientów i pracowników, gdy tylko pojawią się potrzeby w zakresie mobilności

Alain Van Groenendael, Dyrektor Generalny Arval

Źródło: Arval

Przeczytaj także:  Kraków bezkonkurencyjny w regionach pod względem wynajmu powierzchni biurowych
avatar
  Obserwuj  
Informuj o