Audi i 4Mobility uruchamiają carsharing w Trójmieście

0
468
Audi i 4Mobility uruchamiają carsharing w Trójmieście

4Mobility we współpracy z marką Audi uruchamia usługę wynajmu aut na minuty w Trójmieście. Użytkownicy będą mogli korzystać z pierwszego w tym regionie car – sharingu premium. Trójmiasto jest kolejną lokalizacją, gdzie 4Mobility udostępnia w ramach wynajmu auta marki Audi.

Na początek do dyspozycji mieszkańców i turystów zostanie oddanych 60 nowych aut Audi A3 z silnikiem o mocy 150 KM. Pojazdy będą dostępne w obrębie strefy centrum oraz w popularnych miejscach w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Operator zapowiada, że wraz z rozwojem usługi flota i strefa 4Mobility ma się powiększać. Samochody można wynająć oraz zwrócić bez dodatkowych opłat w Strefie Płatnego Parkowania. Parkometry i paliwo wliczone są w cenę wynajmu auta.

Cieszymy się, że samochody marki Audi zostały wybrane do uruchomienia pierwszej usługi Premium car-sharing na terenie Trójmiasta. Audi A3 w wersji Sportback jako dynamiczne i ekologiczne auta kompaktowe znakomicie przystają do modelu usługi wynajmu pojazdów na minuty na terenie miast. Mamy nadzieję, że samochody naszej marki w tej nowoczesnej usłudze przyczynią się do dalszego rozwoju kultury współdzielenia – mówi Michał Bowsza, dyrektor marki Audi.

Wejście 4Mobility do Trójmiasta to kolejny krok w rozwoju spółki i zwiększenia skali działalności. Carsharing staje się coraz bardziej popularny w Polsce, a obszar trójmiejski należy do jednych z najważniejszych pod względem potencjału takich usług dla konsumentów, także dzięki nadmorskiej turystyce i wielkości metropolii. Mamy nadzieję, że zarówno mieszkańcy, jak i turyści nad Zatoką Gdańską docenią nową jakość aut na minuty marki Audi, z którymi rozpoczynamy nasze działania w Trójmieście – dodaje Paweł Błaszczak, prezes Zarządu 4Mobilty.

W Trójmieście będzie obowiązywał cennik promocyjny. Za min jazdy trzeba zapłacić 0,39 zł, natomiast za każdy przejechany kilometr 0,80 zł. Przykładowo podróż z Gdańska w okolice molo w Sopocie będzie kosztować ponad 20 zł.

By móc skorzystać z wynajmu Audi A3 w usłudze 4Mobility należy posiadać prawo jazdy, pobrać aplikację 4Mobility carsharing oraz założyć konto. Wszystkie auta są widoczne w aplikacji. Dzięki niej można wynająć samochód, otworzyć go i rozliczyć przejazd przy użyciu karty płatniczej.

Przeczytaj także:  Elektryczne Solarisy debiutują w Poznaniu
avatar
  Obserwuj  
Informuj o