Auta dostawcze TrafiCargo dostępne pod Leroy Merlin w Modlniczce

Auta dostawcze TrafiCargo dostępne pod Leroy Merlin w Modlniczce

Przewiezienie wielkogabarytowych zakupów spod Leroy Merlin w Modlniczce, nawet w przypadku nieposiadania samochodu dostawczego, ułatwią pojazdy TrafiCargo. Jest to wynik nawiązania współpracy między Traficarem i Leroy Merlin.

Konrad Karpiński, dyrektor Traficar, powiedział: „Traficar od chwili powstania udowadnia użytkownikom, że carsharing to idealna odpowiedź na potrzebę chwili. Powrót z pracy, dojazd na uczelnię, zakupy oraz przeprowadzki i transport produktów o dużych gabarytach stały się o wiele łatwiejsze”.

Firma Traficar podkreśla, iż dzięki współpracy z Leroy Merlin zakupy będą dużo prostsze zwłaszcza dla klientów, którzy nie poosiadają własnych aut, które pozwoliłyby przetransportować większe gabarytowo zakupy. Pod tym względem niewątpliwą zaletą aut dostawczych TrafiCargo są duże bagażniki. Miejsca parkingowe dla dostawczaków są ulokowane poza głównym parkingiem, który zamykany jest szlabanami, stanowiąc dodatkowe ułatwienie.

Tomasz Donhefner, dyrektor Leroy Merlin Modlniczka, komentuje: „Oferujemy całą gamę produktów do budowy, remontu i wyposażenia domów oraz mieszkań. Dodatkowo zapewniamy kompleksowe wsparcie od projektu przez montaż towarów, a także transport i wniesienie zakupów. Usługa najmu aut na minuty wzbogaca naszą ofertę o możliwość wyboru przez klientów dogodnego czasu dostawy”.

Źródło zdjęcia: Traficar

Przeczytaj także:  Kolejna firma na rynku carsharingu w Warszawie. Wystartował innogy go!
avatar
  Obserwuj  
Informuj o