Avis Budget Group z nowym prezesem na region międzynarodowy

0
90
Nowym prezes na region międzynarodowy w Avis Budget Group

Avis Budget Group, wiodący dostawca usług mobilności osób, powołał Keitha Rankina na prezesa regionu międzynarodowego (International Region), w którego skład wchodzą Europa, Bliski Wschód, Afryka, Azja, Australia i Nowa Zelandia.

Przed objęciem nowego stanowiska Keith Rankin był dyrektorem zarządzającym firmy Barloword w Republice Południowej Afryki, która działa jako licencjonowany partner Avis Budget Group. Barloword oferuje usługi wynajmu aut, zarządzania flotą oraz rozwiązania z zakresu logistyki

Rankin rozpoczął swoją karierę w Avis w 1998 roku. Zarządzał wtedy działem planowania finansowego. W 2000 roku był zaangażowany w rozwój biznesu w Szwecji i Norwegii. W 2004 roku został dyrektorem naczelnym Avis Southern Africa.

Keith Rankin obejmuje stanowisko prezesa regionu international w bardzo ważnym okresie dla Avis Budget Group, kiedy firma realizuje digitalizację swojego biznesu i dąży do zrewolucjonizowania sektora mobilności. – Moja przygoda z Avis Budget Group rozpoczęła się jeszcze 20 lat temu. Bardzo cieszę się, że obejmuję nowe stanowisko w tak ważnym okresie dla całej firmy – komentuje Keith Rankin.Świat mobilności wciąż się zmienia – rozwija się, wspierany przez nowe technologie i zapotrzebowanie klientów na indywidualne rozwiązania. W regionie międzynarodowym i na całym świecie dążymy do tego, aby nie tylko uczestniczyć w tych przemianach, ale również być wiodącym głosem, jeśli chodzi o przyszłość mobilności osób. Dzięki naszym rozwiązaniom, usługa wynajmu staje się jeszcze wygodniejsza, bardziej transparentna i spersonalizowana. Aplikacja mobilna Avis, wdrażana przez nas technologia samochodów połączonych, nowe elementy oferty i unowocześnianie procesów – koncentrujemy się na oferowaniu mobilności na żądanie, gdziekolwiek i kiedy tylko jest to potrzebne. Cieszę się, mogąc współtworzyć Avis Budget Group, które wdraża te wszystkie innowacje – podsumowuje.

Źródło: Avis Budget Group

Przeczytaj także:  Gorący okres najmu mieszkań
avatar
  Obserwuj  
Informuj o