Avis partnerem zawodów IRONMAN

0
344

IRONMAN ogłosił oficjalne partnerstwo z Avis, wiodącą marką wynajmu samochodów. Zawiązane na dwa lata porozumienie pozwoli biorącym udział w zawodach IRONMAN w całej Europie korzystać z szeregu benefitów proponowanych przez Avis.

Pośród korzyści dla uczestników znajdą się m.in. 10 proc. zniżki na wynajem samochodów Avis oraz bezpłatną opcję wynajmu z drugim kierowcą. Dodatkowo na wybranych eventach organizator zawodów oferuje klientom Avis priorytetowy wjazdu na parking, pierwszeństwo wstawienia roweru do strefy zmian oraz możliwość otrzymania na mecie medalu z rąk bliskiej osoby.

Cieszymy się ze współpracy pomiędzy IRONMAN i Avis oraz że dzięki niej, uczestnicy zawodów otrzymają szeroką gamę benefitów – skomentowała Julia Kemp, Dyrektor ds. Sprzedaży i Partnerstw w Avis Budget Group.

Mobilność jest bardzo ważna w podróży każdego uczestnika, startującego w IRONMAN. Dziesiątki tysięcy osób przemierza całą Europę, aby wziąć udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, dlatego cieszymy się z naszego partnerstwa i wynikających z niego korzyści – podkreślił Peter Gallagher, Dyrektor Międzynarodowych Partnerstw w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce IRONMAN.

Celem współpracy jest przede wszystkim zapewnienie uczestnikom komfortu w weekend, w którym odbywają się zawody, jednak z 10 proc. zniżki będą mogli korzystać przez cały rok –zarówno podczas podróży na zawody IRONMAN, jak i na przykład wtedy, gdy wybierają się z rodziną na wakacje.

Aby skorzystać z benefitów oferowanych zawodnikom IRONMAN przez Avis, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.avisworld.com/ironman  

Źródło: Avis Budget Group

Przeczytaj także:  Czym jest carsharing i jak działa?
avatar
  Obserwuj  
Informuj o