Banqsoft przedłuża najem w BCB Business Park

0
251
Banqsoft przedłuża najem w BCB Business Park
Źródło: Cushman & Wakefield

Międzynarodowa firma działająca w branży oprogramowania komputerowego dla sektora finansowego i bankowego – Banqsoft ponownie wybrała na swoją siedzibę BCB Business Park w Gdańsku. Firma przedłużyła umowę najmu oraz powiększyła zajmowaną powierzchnię biurową do 1 600 mkw. którą po procesie adaptacji zajmie w lutym 2020 roku. Banqsoft w transakcji korzystał ze wsparcia ekspertów międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.

Firma Banqsoft od wielu lat darzy nas zaufaniem, czego efektem jest renegocjacja umowy przy naszym udziale. Klient ceni sobie lokalizację w BCB Business Parku, dlatego zadecydował o zwiększeniu dotychczas zajmowanej powierzchni w tym gdańskim centrum biznesowym.

Daria Zagożdżon-Dembicka, negocjator w dziale powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield

Banqsoft oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych, rozwiązania z zakresu bankowości detalicznej, a także zapewnia oprogramowania finansowe. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników w biurach zlokalizowanych w Szwecji, Finlandii, Norwegii i Polsce. Została założona w 1994 roku i od tego czasu skupia się na innowacyjności oraz rozwoju biznesu, aby móc zapewnić klientom nowe możliwości biznesowe, a w konsekwencji – przewagę konkurencyjną.

BCB Business Park to centrum biznesowe zlokalizowane w Gdańsku-Rębiechowo, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska im. Lecha Wałęsy, około 20 minut od centrum miasta. W ramach inwestycji ma powstać ok 50 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A.

Źródło: Cushman & Wakefield

Przeczytaj także:  Alliance Silesia Logistic Center z nowym najemcą – Reslogistic
avatar
  Obserwuj  
Informuj o