blinkee.city zwiększa flotę w Bielsku-Białej

0
362
blinkee.city Bielsko-Biała

Operator blinkee.city powiększył swoją obecną flotę w Bielsku – Białej o dodatkowe 30 skuterów i 50 hulajnóg. Wzbogacenie floty jest odpowiedzią operatora na zainteresowanie ekologicznym sposobem komunikacji przez mieszkańców.

Skutery i hulajnogi blinkee.city można wypożyczyć za pomocą aplikacji mobilnej. Po przeprowadzonej rejestracji uzyskuje się dostęp do mapy miasta, która lokalizuje najbliższy pojazd i pozwala go zarezerwować.

Ceny wypożyczeń pozostają bez zmian. Opłata startowa w przypadku hulajnogi to 2,5 zł oraz 0,49 zł za każdą minutę jazdy. Koszt jazdy na skuterze to 0,69 zł za minutę. Maksymalna dzienna opłata to 89 zł. Po przekroczeniu tej kwoty licznik zatrzymuje się, a użytkownik może dalej kontynuować podróż.

 – Widzimy, że Bielszczanie chętnie korzystają z technologicznych rozwiązań, które nie wpływają negatywnie na nasze środowisko. Otrzymaliśmy wiele zapytań od naszych użytkowników o zwiększenie liczby dostępnych pojazdów. Dlatego cieszymy się, że wraz z udostępnieniem kolejnych hulajnóg i skuterów, możemy spełnić oczekiwania klientów i oferować im nasze pojazdy, tam gdzie ich najbardziej potrzebują – komentuje Paweł Maliszewski, współwłaściciel blinkee.city.

Źródło zdjęcia: blinkee.city

Przeczytaj także:  Elektryczne Solarisy debiutują w Poznaniu
avatar
  Obserwuj  
Informuj o