BNP Paribas Real Estate zatrudniło międzynarodowego eksperta do spraw nieruchomości hotelowych

0
331
BNP Paribas Real Estate zatrudniło międzynarodowego eksperta do spraw nieruchomości hotelowych
Artyom Perevedentsev | Źródło: BNP Paribas Real Estate

BNP Paribas Real Estate zatrudniło eksperta do spraw nieruchomości hotelowych Artyoma Perevedentseva, który dołączył do struktur Międzynarodowej Grupy Inwestycyjnej (International Investment Group, IIG) spółki. Jego przyjęcie jest odpowiedzią na rosnący potencjał i zapotrzebowanie w zakresie transakcji transgranicznych w ramach dynamicznie rozwijającego się rynku nieruchomości hotelowych. Atryom – posługujący się biegle sześcioma językami i posiadający doświadczenie zdobyte w pracy na stanowiskach wysokiego szczebla w branży hotelarskiej – pracować będzie w londyńskiej siedzibie spółki.

W swoich zadaniach Artyom koncentrował się będzie na rozwoju współpracy pomiędzy zespołami doradczymi z obszaru nieruchomości hotelowych działającymi na terenie Wielkiej Brytanii i całej Europy oraz międzynarodowymi platformami inwestycyjnymi na Bliskim Wschodzie i w Azji. Będzie on niezwykle wartościowym członkiem rozwijającego się zespołu rynków alternatywnych ściśle współpracującym z dyrektorami wyższego szczebla Ashley Layton i Richardem Talbot-Williamsem, a także Andrew Cruickshankiem kierującym IIG UK.

Stworzenie tego międzynarodowego stanowiska jest wyrazem zaangażowania BNP Paribas Real Estate w rozwój Hotelowej Linii Biznesowej spółki, której działalność ma koncentrować się na krajach europejskich. W przeszłości Artyom pracował dla Eastdil Secured i Yotel, gdzie miał okazję przeprowadzić szereg transakcji w odniesieniu do wysokiej klasy portfeli i pojedynczych aktywów hotelowych na terenie całej Europy. W swojej karierze doradzał przy dużej liczbie znaczących transakcji z sektora nieruchomości hotelowych o łącznej wartości ponad miliarda euro.

Artyom posiada rozległe doświadczenie zdobyte przy transakcjach przeprowadzonych na nieustannie rosnącym i podlegającym dywersyfikacji rynku nieruchomości hotelowych, których międzynarodowy aspekt ogromnie wzbogaci zasoby naszej wiedzy i umiejętności w zakresie Europejskich Rynków Kapitałowych. Będzie on odgrywać kluczową rolę w rozwoju platformy Rynków Kapitałowych firmy, a także w budowie silnego zespołu wsparcia inwestorów na szczeblu ogólnoeuropejskim. Zadaniem Artyoma będzie współpraca z naszymi zespołami w całej Europie, której celem będzie identyfikacja potencjału inwestycyjnego oraz przedstawienie go globalnym inwestorom.

Larry Young, Dyrektor Międzynarodowej Grupy Inwestycyjnej (International Investment Group, IIG), BNP Paribas Real Estate

Przychody europejskiej branży hotelarskiej w roku 2019 wyniosły 91 miliardów euro (źródło: Statista), która to wartość ciągle rośnie. Sektor ten nadal przyciąga inwestorów z całego świata poszukujących bezpiecznych dochodów i trwałych aktywów w postaci nieruchomości operacyjnych. W konsekwencji wartość transakcji inwestycyjnych przeprowadzonych na terenie Europy w roku 2019 w odniesieniu do nieruchomości hotelowych przekroczyła próg 15 miliardów euro (skoncentrowanych głównie na dużych miastach europejskich).

Przeczytaj także:  Szczecińska Lastadia Office pod opieką Colliers International

Nota biograficzna

Artyom Perevedentsev, 33 lata, uzyskał tytuł magistra ekonomii w Maxwell School, Syracuse University, Nowy Jork. Przed rozpoczęciem pracy w BNP Paribas Real Estate pracował dla Eastdil Secured LLC (Hotel M&A Advisory EMEA), Yotel Ltd. (Dyrektor, Business Development EMEA, w funduszu inwestującym w i zarządzającym hotelami częściowo należącym do Starwood Capital), Black Sand Investments JSC (na stanowisku Doradcy Zarządu bułgarsko-austriackiego inwestora działającego na rynku nieruchomości (co obejmowało również nieruchomości hotelowe) oraz UniCredit Group (Analityk w Corporate Structured Finance CEE).

Źródło: BNP Paribas Real Estate

avatar
  Obserwuj  
Informuj o