Brama Miasta – nowa inwestycja biurowa w Łodzi

0
204
Brama miasta - nowa inwestycja biurowa w Łodzi - OSHARE News

W centrum Łodzi powstaje nowa wielofunkcyjna przestrzeń biurowa o nazwie Brama Miasta, której generalnym wykonawcą jest Skanska S.A. Obiekt połączy zarówno miejsce spotkań biznesowych, jak i wydarzeń kulturowych oraz inicjatyw społecznych.

Kompleks znajduje się w Nowym Centrum Łodzi przy ul. Kilińskiego 66. Za projekt odpowiada firma Medusa Group. Budynek zaplanowany jest tak, by stworzyć miejsce do pracy na świeżym powietrzu.

Przestrzeń biurowa zapewni otwartą strefę coworkingową. Lokalizacja umożliwia dotarcie rowerem, samochodem i komunikacją miejską. Na terenie obiektu zaplanowano 205 miejsc rowerowych i stacje napraw.

Brama Miasta to pierwszy przystanek dla podróżnych znajdujących się na Dworcu Łódź Fabryczna. Kompleks będzie oferował również otwarte patio ze strefą relaksu i zieleni. Inwestycja ma sprzyjać działaniom eko, dzięki czemu powstanie ekologiczna myjnia i stacja ładowania aut elektrycznych. Brama Miasta zostanie zrealizowana zgodnie z certyfikatem LEED i certyfikatem dostępności Obiekt bez barier.

Źródło zdjęcia: SKANSKA S.A.

Przeczytaj także:  Katowice interesującym rynkiem biurowym dla Globalworth Poland
avatar
  Obserwuj  
Informuj o