CEDC International powiększa swoje biuro w Bobrowiecka 8

0
256
CEDC International powiększa swoje biuro w Bobrowiecka 8

CEDC International, który jest dotychczasowym najemcą Bobrowickiej 8, powiększa swoje biuro. Firma wynajęła dodatkowo 800 mkw. powierzchni biurowej.

Obecnie CEDC International wynajmuje łącznie 4200 mkw. przestrzeni biurowej. Podpisanie umowy przyczyniło się do wzrostu poziomu komercjalizacji do 91 proc.

– Cieszę się, że pomimo zbliżającego się końca procesu komercjalizacji budynku, mogliśmy odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszego dotychczasowego najemcy. CEDC International to pierwsza firma, która dołączyła do najemców Bobrowieckiej 8 – mówi Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

W skład zespołu urbanistycznego zaprojektowanego przez pracownię JEMS Architekci wchodzi Bobrowiecka 8, biurowiec Bobrowiecka 6 oraz apartamentowiec Bobrowiecka 10. Inwestycja to 25 tys. mkw. powierzchni biurowo – usługowej klasy A. We współpracy z Fundacją Rodziny Staraków w budynku prezentowana jest twórczość młodych polskich artystów, która powstaje zgodnie z autorską koncepcją kultury wpisanej w przestrzeń budynku.

Bobrowiecka 8 został zbudowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM oraz systemem modelowania budynku BIM. Deweloperem inwestycji jest Spectra Development. Funkcję generalnego wykonawcy pełniła firma Hochtief Polska. Wynajmującemu doradzała agencja CBRE.

Przeczytaj także:  Knight Frank odpowiedzialny za komercjalizację biurowca Krakowska 35
avatar
  Obserwuj  
Informuj o