Centrum Kultury Koreańskiej przedłużyło umowę najmu w Nordic Park

0
214
Centrum Kultury Koreańskiej najem Nordic Park

Centrum Kultury Koreańskiej po raz trzeci przedłużyło umowę najmu w warszawskim biurowcu Nordic Park. Umowa została zawarta na pięć lat i dotyczy 1200 mkw. powierzchni.

CKK wprowadziło się do budynku w 2009 r. To ośmiopiętrowy biurowiec, który łącznie oferuje ok. 9 tys. mkw. Lokalizacja obiektu pozwala na dogodny dojazd do centrum Warszawy. Przed budynkiem natomiast znajduje się stacja kolejowa Powiśle.

– Nordic Park to jeden z naszych najbardziej zróżnicowanych projektów pod względem najemców, wśród których można wymienić Związek Banków Polskich, kancelarię Ech&W, firmę Baxter i wspomniane Centrum Kultury Koreańskiej, działające w tym budynki już od dekady. Stała popularność Nordic Park to zasługa kilku czynników. Butikowy charakter obiektu pozwala najemcom odpocząć od zgiełku miasta, za to doskonała lokalizacja na modnym, warszawskim Powiślu jest mocno doceniania przez pracowników – powiedział Sebastian Suchodolski, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Globalworth Poland, która jest właścicielem kompleksu.

Przeczytaj także:  SKYSAWA połączy tradycję i nowoczesność
avatar
  Obserwuj  
Informuj o