CityBee pojawi się na parkingach sklepów Castorama w Krakowie

0
702
CityBee Castorama w Krakowie

CityBee nawiązał współpracę z dwoma sklepami Castorama w Krakowie. Auta dostawcze na minuty pozwolą na przewożenie zakupów o większych gabarytach.

Biało – pomarańczowe miejsca parkingowe pojawią się pod dwoma sklepami Castorama przy ul. Sosnowieckiej i ul. Pilotów. Zakupione produkty będą mogły zostać przewiezione busem, który pomieści przedmioty do długości 390 cm i szerokości 187 cm. Użytkownicy pojazdów na minuty będą mogli przetransportować np. wannę, kabinę prysznicową oraz większe sprzęty budowlane. Wszystkie samochody są wyposażone w pasy, które pozwolą bezpiecznie przetransportować produkty. Samochód wypożyczony spod sklepu Castorama nie musi być odstawiony na to samo miejsce. Wynajem można zakończyć w dowolnej strefie CityBee, nawet w innym mieście.

– Zakupom wyposażenia do domu lub artykułów budowlanych bardzo często towarzyszy potrzeba skorzystania z auta dostawczego. Nawiązanie współpracy ze sklepami Castorama to kolejny krok, aby usługi CityBee były dostępne tam, gdzie oczekują tego krakowscy klienci. Nasze auta dadzą im możliwość samodzielnego i bezpiecznego transportu wielkogabarytowych zakupów – mówi Cezary Dudek, Communications Manager CityBee Polska.

Proces wynajmu przebiega za pomocą aplikacji mobilnej. Należy się zarejestrować i przejść proces weryfikacji. Całość trwa kilka minut. Aplikacja lokalizuje pojazdy w pobliżu. Po zarezerwowaniu auta, użytkownik ma 15 min na dotarcie do niego. Samochód można otworzyć za pomocą aplikacji, a kluczyki znajdują się w środku. Płatność za wynajem następuje automatycznie po zakończeniu wynajmu.

– Możliwość skorzystania od ręki z samochodów dostawczych, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji, jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Chętnie dołączamy więc tę opcję, do szerokiego wachlarza usług dostępnych dla naszych klientów. Carsharing sprawdził się już w innych sklepach Castorama. Z pewnością spotka się też z dużym zainteresowaniem w kolejnych dwóch lokalizacjach w Krakowie – mówi Sylwia Zych, kierownik ds. doświadczenia klienta Castorama.

Przeczytaj także:  Nowy wygląd traficarów
avatar
  Obserwuj  
Informuj o