Deles Polska nowym najemcą w SEGRO Business Park Łódź

Deles Polska nowym najemcą w SEGRO Business Park Łódź

Firma dostarczająca rozwiązania w zakresie opakowań oraz optymalizacji łańcucha dostaw – Deles Polska, podpisała umowę najmu na ok. 3,5 tys. mkw. przestrzeni magazynowej i produkcyjnej w SEGRO Business Park Łódź.

Firma Deles jest specjalistą w kompleksowych i spersonalizowanych rozwiązaniach, które zabezpieczają produkty w czasie transportu. Firma zdecydowała się wynająć moduł w łódzkim parku biznesowym SEGRO, skąd może obsługiwać kraj i Europę, uwzględniając szczególnie część Centralną i Wschodnią.

Paweł Lis, General Manager Deles Polska, komentuje: „Działalność na terenie SEGRO Business Park Łódź rozpoczęliśmy w 2016 roku. Decyzja o współpracy z SEGRO była wynikową satysfakcji z obecności w tak kluczowej lokalizacji, jak również pozytywnej współpracy z deweloperem i zarządcą parku”.

Deles posiada w zakładzie w SEGRO Business Łódź 3 tys. miejsc paletowych umiejscowionych na 1,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Koncern posiada w ramach Grupy Deles zakłady we Włoszech, w USA oraz 2 lokalizacje w Łodzi. SEGRO Business Park Łódź jest zlokalizowany w sąsiedztwie centrum Łodzi. Magazyny są umiejscowione 2 km od autostrady A1, 23 km od autostrady A2 i 18 km od drogi S8.

Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO, tłumaczy: „Łódź wyróżnia się strategicznym położeniem na mapie Polski, stanowiąc świetną lokalizację dla powierzchni magazynowych. Cieszymy się, że firma Deles Polska postanowiła nam zaufać, dzięki czemu możemy przyczynić się do rozwoju naszego klienta w Polsce Centralnej”.

Przeczytaj także:  Pierwsi najemcy wprowadzili się do biurowca Heweliusza 18
avatar
  Obserwuj  
Informuj o