Electrolux wynajmuje powierzchnie w MLP Wrocław

0
246
Electrolux wynajmuje powierzchnie w MLP Wrocław

Electrolux wynajął ok. 14,6 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni w parku logistycznym MLP Wrocław. Obiekt zostanie przekazany w marcu 2020 r.

MLP Wrocław będzie składał się z 5 hal magazynowych o powierzchni 63 500 mkw. Powstanie na działce zlokalizowanej w dzielnicy Psie Pole, której łączna powierzchnia to 13 ha. Park logistyczny będzie zlokalizowany 14 km od centrum Wrocławia. W pobliżu magazynów znajduje się droga krajowa E67 oraz droga ekspresowa S8, która łączy Wrocław i Warszawę.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia współpracy z najemcą, który korzysta już z naszych innych powierzchni magazynowych. Centrum logistyczne MLP Wrocław jest doskonale zlokalizowane i zapewnia szybki dostęp do zachodniej części naszego kraju powiedziała Agnieszka Góźdź, Dyrektor Działu Sprzedaży w MLP Group S.A.

Electrolux to firma, która zajmuje się produkcją urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych. W ofercie znajdują się m.in. zmywarki, chłodziarko – zamrażarki, pralki, piekarniki oraz drobne urządzenia AGD np. odkurzacze.

Przeczytaj także:  Ethos zarządzany i komercjalizowany przez Colliers International
avatar
  Obserwuj  
Informuj o