ENERIS nowym najemcą Carbon Tower we Wrocławiu

0
706
ENERIS nowym najemcą Carbon Tower we Wrocławiu
Źródło: Cavatina

Grupa ENERIS dołączyła do najemców we wrocławskim biurowcu Carbon Tower zrealizowanym przez Cavatina Holding. Na swoje potrzeby firma wynajęła 705 mkw. komfortowej powierzchni biurowej klasy A.

Nowe biuro w budynku Carbon Tower już niedługo otworzy spółka z Grupy ENERIS, ogólnopolskiej firmy działającej w obszarze ochrony środowiska, specjalizującej w zakresie gospodarki odpadowej, wodno-ściekowej oraz energetyki odnawialnej. Firma oferuje kompleksowe usługi i infrastrukturę dla samorządów oraz biznesu w celu 100% odzysku surowcowego i energetycznego odpadów. W Grupie ENERIS pracuje zespół najwyższej klasy specjalistów z zakresu ochrony środowiska i ekonomii, dysponujący nowoczesnymi narzędziami i technologiami. Z usług spółki świadczonych na terenie kilkudziesięciu gmin w Polsce, korzysta prawie milion mieszkańców.

Wybraliśmy budynek biurowy Carbon Tower na nową siedzibę naszej firmy z uwagi na bliskie sąsiedztwo głównych węzłów komunikacyjnych Wrocławia, ul. Legnickiej i AOW, oraz lotniska. Taka lokalizacja zapewni pracownikom sprawny dojazd i oszczędność cennego czasu.

Sebastian Chojecki, Członek Zarządu, Dyrektor Generalny, ENERIS Ekologiczne Centrum Utylizacji Sp. z o.o.

Bardzo nas cieszy wybór ENERIS, który dołączy do grona najemców budynku Carbon Tower. Zaufanie ze strony klienta to potwierdzenie atutów naszej inwestycji – wysokiej klasy powierzchni do pracy i łatwości jej dostosowania do indywidualnych potrzeb najemcy.

Klaudiusz Pomykała, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Cavatina Holding

Carbon Tower to budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w sercu zachodniej dzielnicy biznesowej Wrocławia przy ul. Fabrycznej. Składa się z dwóch brył – niższej 3-kondygnacyjnej w formie prostopadłościanu oraz wysokościowej, sięgającej 15-tej kondygnacji i zaprojektowanej na rzucie trójkąta. Elewacja części wysokościowej została wykonana w technologii dodatkowej tafli szkła, czyli tzw. podwójnej skóry, co w połączeniu z jej paraboliczną krzywizną daje niesamowity efekt lekkości i dynamiki. Zastosowane rozwiązanie stanowi dodatkową izolację termiczną i akustyczną budynku. Użytkownicy biurowca mogą skorzystać z licznych usług w bezpośrednim sąsiedztwie budynku oraz z obecnych w projekcie: kantyny, przedszkola i innych lokali usługowych. Całości dopełniają strefy zieleni przed fasadą budynku wzbogacone elementami małej architektury.

Przeczytaj także:  Andy Hay nowym dyrektorem Działu Zarządzania Nieruchomościami w regionie EMEA w Colliers International

Nowe biuro spółka ENERIS zajmie w II Q 2020. Najemcy w procesie wyboru biura doradzała firma Brochocki i Biegański Nieruchomości.

Źródło: Cavatina

avatar
  Obserwuj  
Informuj o