Equal Business Park C w Krakowie z nowym najemcą

0
177
Equal Business Park C w Krakowie z nowym najemcą

Firma Equiniti wynajęła ponad 2350 mkw. powierzchni w budynku Equal Business Park C w Krakowie. Właścicielem obiektu jest Cavatina Holding.

Nowy oddział firmy stworzy ok. 150 miejsc pracy. Equinti to międzynarodowa firma, która świadczy usługi z zakresu nowych technologii i płatności. W Polsce będzie to centrum cyfrowe, w którym zostaną stworzone aplikacje i systemy w ramach wszystkich linii biznesowych firmy.

– Kraków to znakomite miejsce dla firm z branży IT, które przyciągnęło firmę Equiniti m.in. dostępem do wykwalifikowanej kadry oraz wysokiej jakości przestrzenią biurową. Biuro, do którego wprowadził się właśnie najemca, wyróżnia się na rynku niezwykle komfortowymi warunkami pracy, co dodatkowo pozwoli również wesprzeć proces rekrutacyjny – mówi Agnieszka Kuehn, starszy konsultant w dziale powierzchni biurowych z krakowskiego biura Savills.

Equal Business Park C to jeden z budynków kompleksu Equal Business Park, który powiększył jego całkowitą powierzchnię do 50 tys. mkw. Trzecia faza inwestycji została oddana do użytku pod koniec 2018 r. Budynek oferuje ponad 23 tys. powierzchni biurowej. W trakcie transakcji wynajmującego wspierała firma Knight Frank.

– Dzięki zawarciu umowy najmu z firmą Equiniti, budynek Equal Business Park C został w pełni wynajęty. Będąca w przygotowaniu kolejna faza projektu, pozwoli firmie Equiniti, jak i innym najemcom kompleksu na swobodny wzrost i zapewni powierzchnię do dalszego rozwoju – mówi Daniel Draga, członek zarządu, dyrektor finansowy w Cavatina Holding.

Najemcy w procesie wyboru lokalizacji pomagała firma Savills.  

Źródło zdjęcia: CAVATINA Holding S.A.

Przeczytaj także:  Rekordowe transakcje na rynku biurowym. Pion Reprezentacji Właściciela w Dziale Biurowym Colliers podsumowuje dotychczasowe wyniki za 2019 rok
avatar
  Obserwuj  
Informuj o