FCA Poland wprowadza nowy produkt finansowy w zakresie leasingu

Leasing FCA Poland

FCA Poland oraz FCA Leasing Polska wprowadziły na rynek nowy produkt finansowy „Leasing Wolność Wyboru”. Jest on adresowany do małych firm oraz przedsiębiorców.

Wraz z nadejściem jesieni notuje się w Polsce zwiększony ruch na rynku flotowym. Jak podaje FCA Poland: „W czwartym kwartale roku firmy chętnie wymieniają lub powiększają parki samochodowe, korzystając przy tym z wygodnej formy finansowania w postaci leasingu”. W związku z tym spółka zaproponowała promocyjny „Leasing Wolność Wyboru”.

Co to jest „Leasing Wolność Wyboru”

To oferta, gdzie klient decyduje o wysokości wpłaty własnej, zakładanym przebiegu kilometrów oraz o okresie umowy. Następnie ma możliwość spłaty rzeczywistej utraty wartości samochodu podczas użytkowania, a nie pełnej wartości pojazdu. Nie ma konieczności wykupu po zakończeniu umowy, ponieważ gwarancja wykupu leży po stronie dealera. Produkt ten obejmuje finansowanie zakupu wszystkich modeli osobowych należących do FCA Poland, czyli aut marek: Jeep, Fiat, Alfa Romeo i Abarth z roku produkcji 2019. Bazuje on na leasingu operacyjnym, który dzięki dofinansowaniu przez FCA Poland charakteryzuje się niskimi comiesięcznymi ratami, a oprócz tego wysoką wartością odkupu.

Parametry produktu „Leasing Wolność Wyboru”

Można wybrać okres leasingu spośród dostępnych opcji, tzn.: 24, 35, 36, 47 lub 48 miesięcy. Wpłata własna plasuje się na poziomie od 0 do 30 proc. Ponadto istnieje możliwość finansowania ubezpieczeń Bezpieczny Leasing, GAP, przedłużonych gwarancji i produktów Mopar. Stawka za przebieg ponad limit kilometrów jest uzależniona od modelu pojazdu.

Przeczytaj także:  EFL uruchomił ofertę finansowania dla przedsiębiorczych kobiet
avatar
  Obserwuj  
Informuj o