Firma ubezpieczeniowa Atradius kolejnym najemcą The Warsaw HUB

0
347
Firma ubezpieczeniowa Atradius kolejnym najemcą The Warsaw HUB - OSHARE News

Atradius, jeden z wiodących ubezpieczycieli należności, podpisał umowę na wynajem około 1500 mkw. powierzchni biurowej w The Warsaw HUB. To kolejny duży podmiot z branży BIFS, który wybrał na siedzibę flagowy projekt Ghelamco Poland.

Biuro firmy Atradius będzie się mieściło w wieży B The Warsaw HUB i zajmie prawie 1500 mkw. nowoczesnej powierzchni. Podpisana właśnie umowa będzie obowiązywała przez 7 lat. Najemca wprowadzi się do swojej nowej siedziby w czerwcu 2020 r.

– Atradius jest przykładem partnera biznesowego, który współdzieli z nami  kluczowe wartości takie jak nacisk na najwyższą jakość usług, elastyczność i gotowość uwzględniania indywidualnych potrzeb klientów przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Cieszymy się, że spółka dołączyła do prestiżowego grona najemców The Warsaw HUB, i jesteśmy przekonani, że nasza kluczowa inwestycja w pełni sprosta wysokim wymaganiom lidera w branży ubezpieczeń – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

W transakcji doradzała firma JLL, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej, handlowej i usługowej w The Warsaw HUB.

– Podpisana umowa z Atradius to kolejny przykład na atrakcyjność biznesową okolic ronda Daszyńskiego jako jednej z najdynamiczniej rozwijających się lokalizacji biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w budowie pozostaje tu blisko 400 000 mkw. powierzchni biurowej, a już w przeciągu dwóch lat całkowita podaż przekroczy milion mkw. Cieszymy się, że wspólnie z Ghelamco mamy możliwość współtworzenia jednego z najciekawszych biurowych rejonów w regionie CEE – mówi Edyta Turowicz, starszy konsultant w JLL.

Atradius oferuje ubezpieczenia kredytu kupieckiego, a także usługi windykacyjne na całym świecie, a jego oddziały są rozmieszczone w ponad 50 krajach. Oferowane przez Atradius ubezpieczenia należności i usługi windykacyjne pozwalają firmom zabezpieczyć się przed ryzykiem związanym ze sprzedażą produktów i usług w kredycie kupieckim. Atradius jest prywatną spółką w całości należącą do Grupo Catalana Occidente S.A., lidera hiszpańskiego rynku ubezpieczeń.

Przeczytaj także:  Inwestorzy wciąż zainteresowani polskim rynkiem

Atradius to kolejna firma działająca w branży BISF (Banking, Insurance, Financial Services), która dołączyła w ostatnim czasie do grona najemców The Warsaw HUB. W kompleksie znajdą się również m.in.: siedziba Getin Noble Bank, globalne centrum usług biznesowych Standard Chartered oraz centrum współpracy startupów i korporacji The Heart Warsaw. W wieży A będą się mieściły hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express. W grupie najemców z branży handlowo-usługowej są natomiast m.in. supermarket Biedronka, klub fitness Zdrofit, drogeria Rossmann oraz restauracje McDonald’s i Olimp.

Źródło: Informacja prasowa

avatar
  Obserwuj  
Informuj o