GSK wynajmuje dodatkową przestrzeń w Adgar Wave

GSK w Adgar Wave

GSK, globalny koncern z obszaru ochrony zdrowia, przedłuża umowę najmu i pozostaje na Mokotowie. Dobiera też dodatkowe przestrzenie w biurze hybrydowym BeYOURSeLF w Adgar Wave.

Firma GSK zdecydowała się na przedłużenie dotychczasowej umowy najmu w biurowcu Adgar Wave na ponad 4 000 mkw. oraz na wynajęcie dodatkowej powierzchni w biurze hybrydowym BeYOURSeLF, należącym do właściciela budynku. Decyzja zapadła w związku z dynamicznym rozwojem koncernu.

Pola Wójcik, Konsultant  Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL, komentuje: „Dynamiczny rozwój naszego klienta na polskim rynku sprawił, że poszukiwał biura, które odpowie na jego bieżące wyzwania biznesowe i zapewni elastyczne możliwości najmu. Komfortowe warunki pracy, jakie do tej pory oferował Adgar Wave przekonały GSK do pozostania w swojej dotychczasowej lokalizacji. Dodatkowo, bardzo dużą przewagą konkurencyjną biurowca jest obecność marki BeYOURSeLF, która reprezentuje szybko rozwijający się w naszym kraju segment flex, będący ciekawą alternatywą również dla tak dużych graczy jak GSK. Transakcja ta dowodzi, że elastyczne przestrzenie do pracy to atrakcyjne rozwiązanie dla szerokiego spektrum najemców – zarówno dla małych i średnich firm, jak i organizacji działających na dużą skalę”.

GSK to jeden z wiodących, międzynarodowych koncernów specjalizujących się w działalności badawczo – rozwojowej nad nowymi lekami i szczepionkami. Ponadto zajmuje się marketingiem oraz sprzedażą leków, dermokosmetyków, szczepionek, suplementów diety oraz środków higieny jamy ustnej.

Adgar Wave jest 10-kondygnacyjnym budynkiem, który ma do zaoferowania około 14 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Na terenie obiektu znajdują się kawiarnie i siłownia Orange Theory. W sąsiedztwie biurowca znajduje się Galeria Mokotów, ponadto znajduje się on 10 minut jazdy od centrum miasta oraz lotniska im. Fryderyka Chopina.

Targetem BeYOURSeLF są małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Biuro hybrydowe łączy korzyści jakie niesie ze sobą dostęp do wspólnej przestrzeni, która wspiera kreatywność z zachowaniem wewnętrznej organizacji firmy w ramach wydzielonej powierzchni. Adgar Poland jest pomysłodawcą marki.

Przeczytaj także:  Rekordowa podaż na rynku magazynowym w Polsce w 1. połowie 2019 roku

Monika Szelenberger, Leasing & Asset Manager w Adgar Poland, zaznacza: „Zmieniający się styl pracy, coraz większe oczekiwania pracowników, jak i dynamika rozwoju wielu przedsiębiorstw sprawiają, że najemcy celują w projekty biurowe oferujące dużo więcej niż tylko tradycyjne przestrzenie biurowe. Z takiego założenia wyszliśmy wprowadzając do naszych inwestycji autorską markę Adgar, czyli BeYOURSeLF. Rozszerzenie funkcji, które są dostępne w nowoczesnych biurowcach to naturalny krok do tego, aby były one tętniącymi życiem przestrzeniami nastawionymi na rozwój biznesu. Widzimy to między innym na warszawskim Mokotowie, który idzie z duchem czasu, stawia na różnorodność, pozostając atrakcyjną lokalizacją, która przyciąga międzynarodowych pracodawców”.

avatar
  Obserwuj  
Informuj o