Hop.City nawiązuje współpracę z Vooom

Hop.City będzie współpracować z Vooom

Firmy Hop.City i Vooom postanowiły zintegrować swoje systemy. W IV kwartale tego roku będzie możliwość wypożyczenia skuterów elektrycznych Hop.City przy pomocy aplikacji Vooom.

Wynajem elektrycznych pojazdów przez aplikację Vooom jest rozwiązaniem dla indywidualnych użytkowników, ale też dla klientów biznesowych. Z usługi można korzystać również w ramach Pracowniczych Pakietów Mobilności, czyli benefitu pozapłacowego Vooom, który umożliwia dofinansowanie pracownikom codziennych dojazdów do pracy. Dzięki współpracy firm, użytkownicy będą mieli możliwość bezpośredniego wynajmu jednośladów Hop.City używając aplikacji Vooom w 7 miastach w kraju, m.in. w Warszawie, Wrocławiu czy Szczecinie.

Włodzimierz Łoziński, CEO w Vooom komentuje: „Hop.City to kolejny znany operator po innogyGo! i iTaxi, który podziela naszą wizję rozwoju miejskiej mobilności. Naszym celem jest zapewnienie użytkownikom indywidualnym i biznesowym ekologicznej i ekonomicznej alternatywy wobec wszechobecnych dziś na ulicach polskich miast samochodów, bez stania w korkach i negatywnych konsekwencji dla środowiska”.

Łukasz Banach, Co-funder Hop.City dodaje: „Postanowiliśmy połączyć siły na rzecz rozwoju nowoczesnej miejskiej mobilności. Cieszymy się, że nasze skutery będzie można wynająć poprzez aplikację Vooom. Widzimy olbrzymi potencjał tej współpracy i możliwość rozszerzenia jej w kolejnych miastach. Nie bez znaczenia jest wygoda użytkownika, który korzysta z jednej aplikacji”.

Przeczytaj także:  SEAT przystąpił do proekologicznego europejskiego projektu uzyskiwania alternatywnego paliwa z odpadów
avatar
  Obserwuj  
Informuj o