Hulajnoga SEAT eXS już do zamówienia w Polsce

0
153
Hulajnoga SEAT eXS już do zamówienia w Polsce - OSHARE News

W salonach dealerskich SEAT w całej Polsce można już zamówić hulajnogę elektryczną SEAT eXS. Ten miejski pojazd inspirowany Barceloną powstał we współpracy z Segwayem, liderem indywidualnej mobilności elektrycznej. SEAT eXS jest dostępny już od 2599 zł brutto, również w opcji finansowania osobno lub razem z samochodem. Hulajnoga jest pierwszym pojazdem realizującym strategię zmiany profilu SEAT-a z producenta samochodów na dostawcę mobilności.

SEAT wprowadza do sprzedaży w Polsce nowoczesny, bezpieczny i ekologiczny pojazd eXS. To elektryczna hulajnoga, która zapewnia zupełnie nowy poziom komfortu miejskiej podróży. SEAT eXS rozwija prędkość maksymalną 25 km/h, a jego pojemna bateria pozwala na przejechanie bez ładowania nawet 25 km. Pojazd sprawdzi się w miejscach trudno dostępnych dla samochodów i jako uzupełnienie pozostałych środków komunikacji w mieście. To idealne rozwiązanie, które ułatwia przejazd na ostatnim odcinku podróży na uczelnię, do biura, czy domu. Użytkownicy e-hulajnogi docenią również krótki czas pełnego ładowania akumulatora – 3,5 godziny.

Hulajnoga SEAT eXS już do zamówienia w Polsce - OSHARE News
Źródło: Mat. pras.

Model wyposażono w oszczędne przednie i tylne światła LED oraz konfigurowalne oświetlenie ambientowe. Komfort jazdy zapewniają większe koła, amortyzatory oraz tempomat. W kontroli parametrów hulajnogi pomaga wyświetlacz LCD, a wbudowany modem Bluetooth zapewnia komunikację z dedykowaną aplikacją na smartfona. Konstruktorzy wyposażyli eXS w zabezpieczający przed kradzieżą system, który w momencie wykrycia ruchu uruchamia alarm dźwiękowy i wysyła powiadomienia na telefon.

Hulajnoga SEAT eXS już do zamówienia w Polsce - OSHARE News
Źródło: Mat. pras.

Hulajnoga dostepna jest w klasycznym czerwonym kolorze z logo SEAT, a o barcelońskim rodowodzie pojazdu przypomina fragment mapy stolicy Katalonii na jego podnóżku. Model eXS można nabyć już w polskich salonach SEAT-a w cenie 2599 zł brutto. Dealerzy zapewniają opcje finansowania pojazdu oddzielnie lub razem z samochodem.

Hulajnoga SEAT eXS już do zamówienia w Polsce - OSHARE News
Źródło: Mat. pras.

Wyprodukowanie i sprzedaż hulajnogi eXS stworzonej we współpracy z Segwayem oraz prezentacja samochodu koncepcyjnego Minimó jest realizacją strategii, zgodnie z którą SEAT ma być liderem Grupy Volkswagen w projektowaniu pojazdów miejskich i wdrażaniu rozwiązań dedykowanych mikromobilności.

Przeczytaj także:  Hulajnogi elektryczne od blinkee.city pojawiły się w Ostrowie Wielkopolskim

SEAT eXS

Maksymalna prędkość – 25 km/h

Maksymalny zasięg – 25 km

Maksymalne obciążenie – 100 kg

Średnica kół – 8″ (przód) oraz 7,5″ (tył)

Maksymalny kąt nachylenia terenu – 10°

Czas ładowania – 3,5 godziny

Moc silnika – Wyjściowa: 300W / maksymalna: 700W

Dodatkowe funkcje:

  • Wbudowany moduł Bluetooth
  • Wyświetlacz LCD
  • Światła LED białe z przodu oraz czerwone z tyłu
  • Oświetlenie ambientowe LED z możliwością wyboru koloru
  • Amortyzatory z przodu i z tyłu
  • Tempomat
  • Dedykowana aplikacja
  • Zabezpieczenie antykradzieżowe (informacja w telefonie, blokada koła i dźwięk)
  • Wodoodporność IP54

Szerokość – 43 cm

Długość – 102 cm (113 cm po złożeniu)

Wysokość – 113 cm (40 cm po złożeniu)

Waga – 12,5 kg

Gwarancja – 24 miesiące 

Źródło: SEAT

avatar
  Obserwuj  
Informuj o