Hulajnogi elektryczne blinkee.city powracają do Bydgoszczy

0
259
hulajnogi elektryczne Bydgoszcz

Hulajnogi elektryczne blinkee.city są ponownie dostępne dla Bydgoszczan. Zwiększona flota ekologicznych pojazdów zagościła w mieście 3 października br. Jednoślady blinkee.city wracają na ulice Bydgoszczy po akcji serwisowej.

Od wczoraj Bydgoszczanie mogą znów jeździć na hulajnogach elektrycznych blinkee.city. Firma zakończyła akcję serwisową. W związku z tym flota operatora powiększyła się do 65 jednośladów. Jest to wynikiem dużego zainteresowania mieszkańców ofertą start-upu.

Jakość na najwyższym poziomie

Pojazdy blinkee.city objęte zostały weryfikacją oprogramowania po tym, jak w kilku hulajnogach faktyczna lokalizacja nie zgadzała się z tą w aplikacji. Paweł Maliszewski, współzałożyciel blinkee.city, tłumaczy: „W Bydgoszczy hulajnogi spotkały się z niezwykłym entuzjazmem, dlatego sygnały o niezgodności określania miejsca tych pojazdów potraktowaliśmy jako sprawę najwyższej rangi. Jakość naszej usługi i zadowolenie użytkowników blinkee.city są dla nas sprawą priorytetową. Dlatego wszystkie hulajnogi zostały gruntownie sprawdzone. Podczas akcji serwisowej Bydgoszczanie mogli nadal cieszyć się jazdą na naszych 30 skuterach elektrycznych”.

Mikromobilność

Mieszkańcy Bydgoszczy interesują się rozwiązaniami technologicznymi, mającymi pozytywny wpływ na poprawę stanu środowiska naturalnego, a także chętnie korzystają z ekologicznych rozwiązań w mieście. Fakt ten wpłynął na zwiększenie przez blinkee.city floty z 30 do 65 hulajnóg elektrycznych.

Paweł Maliszewski komentuje: „Cieszymy się, że realnie przyczyniamy się do szerzenia idei city sharingu na szczeblu lokalnym i korzystania z proekologicznych rozwiązań, które chętnie wdrażają Bydgoszczanie. Ponadto, zapewniamy świetną rozrywkę oraz alternatywę dla sprawnego przemieszczania się po mieście”.

Blinkee.city stawia na ekspansję krajową. Ten fakt potwierdza powrót jednośladów do Bydgoszczy, jak również wprowadzenie sprzętu do Piaseczna i Tarnowa. P. Maliszewski zaznacza: „W Polsce stale dostrzegamy duży potencjał na rozwój elektromobilności, jednocześnie pamiętamy także, że rozszerzanie floty globalnej musi iść w parze z wysoką jakością usługi. Dlatego, poza regularnym sprawdzaniem stanu technicznego pojazdów, pozostajemy także – dla wygody i bezpieczeństwa naszych użytkowników – w stałym kontakcie z nimi. Posiadamy wykwalifikowany zespół obsługujący naszą całodobową infolinię, dostępną pod numerem +48 (22) 290 25 25. Konsultanci udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości”.

Przeczytaj także:  Hulajnogi blinkee.city dostępne w Łodzi
avatar
  Obserwuj  
Informuj o