Hulajnogi elektryczne od blinkee.city pojawiły się w Ostrowie Wielkopolskim

0
1190
blinkee.city hulajnogi elektryczne Ostrów Wielkopolski

Blinkee.city wprowadziło nowe jednoślady do kolejnego miasta w województwie wielkopolskim. Do dyspozycji mieszkańców miasta trafiło 40 hulajnóg elektrycznych od blinkee.city, które można wypożyczać za pomocą aplikacji zainstalowanej na telefonie.

Czas na elektromobilność

Usługa elektrycznych jednośladów na minuty ruszyła od piątku, 22 listopada. 

– Otrzymywaliśmy wiele sygnałów od Ostrowian, że są bardzo zainteresowani naszą usługą. Mieszkańcom miasta zależało na wprowadzeniu elektrycznych hulajnóg, które z jednej strony ograniczają zanieczyszczenie środowiska, a z drugiej zapewniają komfortowe przemieszczanie się po najbliższej okolicy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i z radością udostępniamy naszą flotę w kolejnym mieście mówi Marcin Maliszewski, prezes blinkee.city.

Uwzględniając potrzeby

Wprowadzenie hulajnóg do Ostrowa Wielkopolskiego potwierdza, że operator wciąż stawia na ekspansję krajową wykorzystując potencjał rozwoju elektromobilności w polskich miastach – W blinkee.city skupiamy się na promocji ekotransportu. Chętnie podejmujemy współprace oparte na naszym modelu franczyzowym z przedsiębiorcami działającym na danym rynku lokalnym. Dzięki temu, przy wprowadzaniu floty elektrycznych jednośladów, dostosowujemy się do realnych oczekiwań mieszkańców konkretnej miejscowości. – dodaje Marcin Maliszewski.

Aby wypożyczyć hulajnogę blinkee.city w Ostrowie Wielkopolskim wystarczy zainstalować na swoim telefonie bezpłatną aplikację mobilną. Dzięki niej użytkownik może zarezerwować pojazd na 15 minut.  Koszt usługi, w nowym mieście na mapie operatora, wynosi tyle, co w pozostałych miastach Polski, czyli 2,50 zł opłaty startowej oraz 49 gr za minutę.

Źródło: blinkee.city

Przeczytaj także:  Traficar znosi naliczanie minutowe
avatar
  Obserwuj  
Informuj o