Igepa Polska wynajęła magazyn w Panattoni Park Poznań IX

0
277
Igepa Polska wynajęła magazyn w Panattoni Park Poznań IX

Dystrybutor papieru i podłoży do druku firma Igepa Polska wynajęła magazyn w Panattoni Park Poznań IX. Najemca był reprezentowany przez firmę doradczą Cresa.

Igepa jest dystrybutorem papierów poligraficznych, opakowaniowych, biurowych oraz materiałów do reklamy wizualnej. Nowy magazyn Igepa Polska zajmuje 3600 mkw. powierzchni magazynowej oraz 150 mkw. powierzchni biurowej. Inwestycja jest zlokalizowana w miejscowości Swadzim, ok. 17 km na północny – zachód od autostrady A2. W pobliżu znajduje się droga ekspresowa S11. Panattoni Park Poznań IX będzie się składał z dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni ponad 83 tys. mkw.

– W odpowiedzi na potrzeby rynku i zgodnie z długoterminową strategią firmy, podjęto decyzję o dwukrotnym powiększeniu poznańskiego oddziału Igepa Polska. Potrzebowaliśmy zagwarantować naszej firmie odpowiednie zaplecze logistyczne, skąd prowadzone będą operacje przez najbliższe lata. Cieszę się, że udało nam się osiągnąć porozumienie z właścicielem obiektu, który położony jest niedaleko od obecnego magazynu, co dodatkowo pozwoli ograniczyć koszty przeprowadzki i jest preferowaną lokalizacją dla naszej załogi – mówi Przemysław Januszko, Prezes firmy Igepa Polska.

– Panattoni Europe wyszło naprzeciw oczekiwaniom Klienta i zaproponowało park oraz moduł spełniający wymagania techniczne firmy Igepa, m.in. odpowiednią głębokość jednostki magazynowej. W drodze negocjacji osiągnęliśmy atrakcyjne warunki komercyjne oraz elastyczny termin przejęcia jednostki przez najemcę, co stanowiło dodatkowy atut wybranej lokalizacji – mówi Jakub Dudkiewicz, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych w firmie Cresa Polska.

Źródło zdjęcia: Cresa Polska

Przeczytaj także:  ENERIS nowym najemcą Carbon Tower we Wrocławiu
avatar
  Obserwuj  
Informuj o