Katarzyna Lipka-Nawrocka nowym szefem działu Badań i Doradztwa w Cushman & Wakefield Polska

0
244
Manager działu Badań i Doradztwa

Katarzyna Lipka-Nawrocka objęła stanowisko managera działu Badań i Doradztwa w biurze międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield w Polsce. Do jej obowiązków będzie należało wspieranie firmy i klientów ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju biznesu i oferty usług doradczych. W swojej nowej roli Katarzyna będzie koncentrowała się na formułowaniu strategii danych oraz zapewnianiu efektywnej platformy służącej zwiększeniu przychodów.

„Bardzo się cieszę, że Kasia została managerem działu Badań i Doradztwa w Cushman & Wakefield. Ma szeroką wiedzę o globalnych rynkach nieruchomości i doskonale zna naszą branżę. Jestem przekonany, że zespół działający pod jej kierunkiem zapewni świetne wyniki w całej firmie” – powiedział Charles Taylor, partner, dyrektor biura Cushman & Wakefield w Polsce.

Katarzyna ma prawie 15-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie nieruchomości. Dołączyła do działu Badań i Doradztwa firmy Cushman & Wakefield w 2006 roku. Jako Associate Director, była odpowiedzialna przede wszystkim za świadczenie usług doradczych na rzecz podmiotów z sektora publicznego, najemców, deweloperów i inwestorów, a także analizy rynku nieruchomości biurowych.

Źródło: Cuhman & Wakefield

Przeczytaj także:  Instytucje należące do skarbu państwa coraz częściej wynajmują powierzchnie w nowoczesnych biurowcach
avatar
  Obserwuj  
Informuj o