Kevin Turpin został nowym dyrektorem regionalnym w Colliers International

0
276
Kevin Turpin

Kevin Turpin otrzymał stanowisko nowego dyrektora regionalnego w Colliers International, do którego zadań będzie należeć badanie rynku na Europę Środkowo – Wschodnią.

Kevin Turpin objął swoją funkcję od 1 października br. w Pradze. Do jego zadań będzie należał dalszy rozwój platformy badań na rynku zarówno na szczeblu regionalnym oraz lokalnym. Dodatkowo nowy dyrektor będzie odpowiedzialny za aktualizację danych i śledzenie nowych trendów rynkowych. Kluczowym z obowiązków będzie długofalowa analiza i wypracowanie strategii dotyczącej rynku nieruchomości, które uwzględniają zmiany makroekonomiczne, polityczne oraz społeczne. Ponadto Kevin Turpin będzie nadzorował pracę lokalnych zespołów ds. badań rynku oraz dostarczał aktualne i wnikliwe analizy z każdego regionu.

Dołączenie Kevina do naszej dynamicznie rozwijającej się firmy to kolejny strategiczny krok, który ma na celu umocnienie naszego zespołu i działalności w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki jego doświadczeniu, relacjom z klientami i znajomości rynku w tym regionie będziemy mogli dalej zapewniać najlepsze w swojej klasie pogłębione analizy rynku nieruchomości — mówi Luke Dawson, dyrektor zarządzający Colliers International odpowiedzialny za rynki kapitałowe w regonie CEE.

Nowy dyrektor posiada 20–letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Wcześniej pracował w JLL w Pradze. Pełnił tam funkcję dyrektora ds. badań rynku i strategii w regionie CEE. Reprezentował region Europy – Środkowo – Wschodniej w EMEA Research Board.

Pozyskanie jednego z największych talentów w branży jest dowodem naszego zaangażowania na rzecz poszerzenia oferty badań rynku dla klientów — mówi Damian Harrington, dyrektor ds. badań rynku w regionie EMEA w Colliers International. Doświadczenie i fachowa wiedza, jakie Kevin wnosi do firmy, są znakomitym uzupełnieniem kompetencji naszego zespołu specjalistów w dziedzinie badań rynku i pozwolą nam dostarczać innowacyjnych i skomplikowanych analiz, które mogą pomóc naszym klientom w rozwoju ich biznesu na szczeblu lokalnym i międzynarodowym.

Jako specjalista w dziedzinie badań rynku jestem zainteresowany każdym aspektem rynku nieruchomości oraz tym, jak liczne czynniki wpływają lub będą wpływać na branżę — mówi Kevin Turpin, dyrektor regionalny ds. badań rynku na Europę Środkowo-Wschodnią. — Niezależnie od tego, czy nasi klienci są deweloperami, najemcami czy inwestorami, dobre badanie rynku i pogłębione analizy są kluczowe do podjęcia właściwych decyzji. Bardzo się cieszę na współpracę z naszymi klientami i zespołem Colliers w regionie.

Przeczytaj także:  TOP 10 rynkowych wydarzeń. Eksperci Colliers podsumowują 2019 rok
avatar
  Obserwuj  
Informuj o