MLP Group wybuduje park logistyczny pod Wrocławiem

MLP Group wybuduje park logistyczny pod Wrocławiem

Firma MLP Group zwiększa swój potencjał i rozpoczyna budowę drugiego parku logistycznego pod Wrocławiem. MLP Wrocław West będzie zajmował łącznie 70 tys. mkw. powierzchni. Na październik 2020 r. zaplanowano wydanie pierwszych gotowych przestrzeni.

Nowy park logistyczny powstanie w rejonie Dolnego Śląska. Jest to kolejna inwestycja realizowana w okolicach Wrocławia. MLP Wrocław West zlokalizowany jest w południowo-zachodniej części aglomeracji wrocławskiej, przy ulicy Mokronowskiej.

Agnieszka Góźdź, Dyrektor Działu Sprzedaży w MLP Group S.A., zaznaczyła: „Rejon Wrocławia jest bardzo popularny wśród najemców. Dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę w tym regionie. Podpisaliśmy już jednocześnie pierwszą umowę najmu, co pozwala nam uruchomić realizację inwestycji. Wydanie pierwszych gotowych powierzchni planujemy w październiku przyszłego roku”.

MLP Wrocław West powstanie na działce o powierzchni 16 ha i dostarczy 70 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. W pobliżu znajduje się droga E40 i autostrada A8, będąca jednocześnie obwodnicą Wrocławia.

Przeczytaj także:  Magazyn 7R w Łodzi oddany do użytku
avatar
  Obserwuj  
Informuj o