Na warszawskiej Woli powstanie wieżowiec z apartamentami na wynajem

0
524
apartamenty na wynajem

Firma Golub GetHouse kupiła działkę zlokalizowaną przy ul. Grzybowskiej 59 w Warszawie. Powstanie tu wieża mieszkalna z apartamentami na wynajem. Inwestycja zostanie zrealizowana na gruncie o powierzchni 2 740 mkw. i będzie mierzyć ponad 160 m.

W najszybciej rozwijającym się rejonie stolicy powstanie najnowszy obiekt Golub GetHouse. Działka sąsiaduje z hotelem Hilton i została zakupiona od Atlas Estates. Powstanie na niej ponad 160 – metrowy wieżowiec mieszkalny. Będzie się w nim znajdować 900 apartamentów pod wynajem wraz z całą infrastrukturą udogodnień dla mieszkańców, mieszczącą się na 2 kondygnacjach, czyli m.in.: całodobową recepcją, siłownią, centrum SPA, strefą do ćwiczenia jogi, kortem do squasha, wspólnym salonem wypoczynkowym, salą kinową, pokojem gier i przestrzeniami co-workingowymi. W obiekcie nie zabraknie lokali usługowych i restauracji. Aktualnie trwają prace nad finalnym projektem architektonicznym wieżowca, natomiast prace budowlane w ramach inwestycji rozpoczną się wraz z przełomem 2020/2021 r.

Cezary Jarząbek, Założyciel i Prezes Zarządu Golub GetHouse, komentuje: „Do naszego portfolio inwestycyjnego trafił znakomicie zlokalizowany grunt w nowym centrum biznesowym Warszawy. Transakcja ta stanowi kolejny, bardzo ważny element strategii rozwoju naszej firmy, zakładającej aktywną działalność w sektorze nowoczesnych projektów mieszkalnych z apartamentami na wynajem. To także kolejne potwierdzenie naszej silnej obecności na warszawskiej Woli i ambitnych planów związanych z tą niezwykle perspektywiczną częścią stolicy. Będzie to już trzeci wieżowiec realizowany przez Golub GetHouse na ul. Grzybowskiej, po biurowcu PRIME Corporate Center oraz wieży z mieszkaniami na wynajem Liberty Tower. Jesteśmy przekonani, iż decydując się na ten odważny ruch i jedną z rekordowych transakcji zakupu gruntu, podjęliśmy doskonałą decyzję, której efektem będzie kolejny projekt wyznaczający zupełnie nowe standardy”.

Kancelaria LSW Leśnodorski Ślusarek & Partners i BCLA Bisiorek Cieśliński i Wspólnicy doradzali w transakcji zakupu firmie Golub GetHouse. Obiekt przy ul. Grzybowskiej 59 to kolejna inwestycja Golub GetHouse. Aktualnie firma, we współpracy z Mennicą Polską S.A., realizuje wysokościowiec Mennica Legacy Tower. W tym roku miała tu miejsce największa transakcja najmu zbiorowego w historii rodzimego rynku – mBank wynajął 45 600 mkw. powierzchni. Ponadto Golub GetHouse wprowadził na rynek markę Inspirentals. W jej ramach mają być realizowane projekty mieszkań na wynajem z sektora Private Rented Sector. Dodatkowo firma działa w sektorze prywatnych akademików – we wrześniu br. oddała do użytkowania krakowski akademik LivinnX.

Przeczytaj także:  Firmy coraz częściej chcą aut z wypożyczalni
avatar
  Obserwuj  
Informuj o