Nowa strefa blinkee.city w Katowicach

0
1541
blinkee.city w katowicach

Operator blinkee.city rozszerzył obszar strefy parkowania hulajnóg w Katowicach. Nowe miejsce to przestrzeń wokół Silesia Business Park tzw. Tiramisu.

Dodatkowo blinkee.city przygotowało dla mieszkańców Katowic, Sosnowca i Dąbrowy Górniczej ofertę promocyjną, która obowiązuje do końca jesieni. Osoby, które chcą skorzystać z hulajnogi, zapłacą 50 proc. mniej za opłatę startową. Wtedy cena zostanie obniżona do 1,25 zł. Dla użytkowników skuterów przygotowano rabat 30 proc. za minutę wypożyczenia.

– Od początku obecności blinkee.city w Katowicach, elektryczne jednoślady cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Planując rozszerzenie stref wzięliśmy pod uwagę zapotrzebowanie na korzystanie z hulajnóg wśród pracowników największego kompleksu biurowego miasta. W ostatnich miesiącach otrzymywaliśmy wiele zapytań odnośnie tego obszaru, dlatego cieszymy się, że udało nam się spełnić te prośby. Użytkownicy mają możliwość korzystania z naszych pojazdów w drodze do pracy. Codziennie, szybko i ekologicznie – mówi Paweł Maliszewski, współzałożyciel blinkee.city.

Przeczytaj także:  Hulajnogi blinkee.city dostępne w Łodzi
avatar
  Obserwuj  
Informuj o