Nowy wymiar wynajmu. Dawid Koczur sprawdza portal OSHARE.pl

1
1266
Nowy wymiar wynajmu. Dawid Koczur sprawdza portal OSHARE.pl

Nie zdajecie sobie sprawy, ile radości może sprawić wypożyczanie: począwszy od nietypowych gadżetów imprezowych, przez ciekawe pomysły na prezenty, aż po spełnianie marzeń! O tych wszystkich niecodziennych możliwościach, dostępnych na platformie OSHARE.pl, rozmawialiśmy z Dawidem Koczurem, dziennikarzem portalu przeambitni.pl.

Redakcja OSHARE News: Jaką miałeś pierwszą myśl, gdy spotkałeś się z OSHARE.pl? Co Cię najbardziej zaskoczyło?

Dawid Koczur, dziennikarz portalu przeambitni.pl: Zaskoczył mnie sam pomysł, niby coś prostego, ale tego jeszcze nie było. Platforma, na której można wynająć wszystko, rzeczy, które się posiada, a z nich nie korzysta na co dzień, mogą teraz przysłużyć się komuś innemu. Dodatkowo można na tym zarobić!

Redakcja OSHARE News: Jak odbierasz hasło „ekonomia współdzielenia„? Czy rzeczywiście ma to sens?

Dawid Koczur: Oczywiście, że ekonomia współdzielenia ma sens. Każdy konsument może stać się producentem. Możemy wykorzystać to, co mamy i udostępnić to dla innych za pomocą np. platform internetowych. Nie trzeba wydawać dużych pieniędzy na zakup czegoś, co przydaje się nam sporadycznie raz na jakiś czas. Lepiej wynająć.

Redakcja OSHARE News: Przeglądając platformę OSHARE.pl, z pewnością trafiłeś na możliwość wypożyczenia nietypowych produktów. Co przykuło Twoją największą uwagę?

Dawid Koczur: Najbardziej zaskoczyły mnie kreatywne rzeczy w zakładce „Wynajmij na prezent”. I nie chodzi tu tylko o lot balonem, ale możliwość wynajęcia Symulatora Byka na Rodeo czy Biegi w Gaciach Farmera – to mnie rozbawiło, ale pewnie świetna zabawa. Poza tym mnóstwo atrakcji na imprezy! Na tę zakładkę będę zaglądał.

Redakcja OSHARE News: Każdy z nas ma w domu dużo różnych przedmiotów, których nie używa na co dzień. Jak wygląda to w Twoim przypadku? Może masz coś, co mógłbyś zaoferować do wypożyczenia na naszej platformie? Co by to było?

Przeczytaj także:  Super fashion współdzielenia

Dawid Koczur: Pierwsze co przychodzi mi na myśl to mój Instax. Nie używam go na co dzień, a jest to fajny gadżet, który sprawdza się na spotkaniach ze znajomymi. Często znajomi go ode mnie pożyczają. 

Redakcja OSHARE News: Komu poleciłbyś platformę OSHARE.pl?

Dawid Koczur: Każdemu, kto chce zaoszczędzić i zarobić. Poza tym na Facebooku często pojawiają się różne ogłoszenia, że ktoś szuka jakichś gadżetów imprezowych, kostiumów czy choćby zabawek dla zwierząt. Teraz już wiem, gdzie to wszystko mogą znaleźć.

Dawid Koczur

Dziennikarz portalu przeambitni.pl, specjalizujący się w rozmowach z gwiazdami z rodzinnego show biznesu. Hanys w Warszawie, prowadzący kanał „Z Pazurem” na portalu YouTube oraz @dawidkoczur na Instagramie.

avatar
  Obserwuj  
Informuj o
Piotrek
Gość
Piotrek

Ciekawy pomysł! 🙂 Naprawdę bardzo fajny wywiad! 🙂 Myślę, że warto posłuchać tego, co mówi Dawid i udostępnić coś dla innych, zwłaszcza kiedy jest tak dużo atrakcji do wyboru! 🙂