PANEK CarSharing wystartował we Wrocławiu

0
467
PANEK CarSharing wystartował we Wrocławiu - OSHARE News

Z okazji pojawienia się PANEK CarSharing we Wrocławiu, każda zarejestrowana do 3 września osoba z Wrocławia i okolic otrzyma bonus, 20 złotych do wykorzystania na usługę. Samochody dostępne są w usłudze już od 1 września. Uroczysty start usługi miał miejsce podczas biegu The Color Run, kiedy to samochód zainaugurował bieg „najszczęśliwszych 5 km”.

Wrocław to wspaniałe miasto pełne radości i pozytywnych emocji. Ma dużo wspólnego z filozofią naszej usługi. Chcemy dawać mieszkańcom mobilność i radość użytkowania nowych, komfortowych samochodów, ułatwiać komunikację i być dopełnieniem transportu publicznegoinformuje Katarzyna Panek, rzecznik prasowy spółki PANEK S.A.

Do dyspozycji mieszkańców oddano hybrydowe Toyoty Yaris i hybrydowe Toyoty Corolle z podświetlanym w nocy podwoziem. Z biegiem czasu pojawią się też hybrydowe Toyoty CHR i kolejne 2 modele samochodów, które są, póki co tajemnicą.

PANEK CarSharing to kolejny operator samochodów na minuty we Wrocławiu, jego przewagą jest jednak możliwość podróżowania po całym kraju. Dzięki strefom w Warszawie, Trójmieście, Lublinie i Krakowie PANEK połączył Polskę na nowo i stał się ciekawą propozycją dla osób, które cenią sobie wygodę.

Dzięki subskrypcji i możliwości wynajmu samochody na dni oraz tydzień można sporo zaoszczędzić. Podróż hybrydowym Yarisem z Wrocławia do Warszawy to koszt około 280 zł wraz z paliwem. Użytkownik zapłaci jedynie stawkę za dobę wynajmu i przejechane kilometry. Będzie też mógł w ciągu 24h przesiadać się dowolnie między samochodami płacąc jedynie za pokonany dystans. Wykupując nieco wyższy pakiet będzie też mógł użytkować inne dostępne modele. Oferta dotyczy podróży na dłuższych dystansach, ale też w ramach miasta.

Wrocław to kolejne miasto na naszej mapie rozwoju. Pojawiamy się w coraz to nowych aglomeracjach, łączymy miasta i pokazujemy alternatywę dla posiadania własnego samochodu. Być może dzięki CarSharingowi niektórzy zrezygnują z posiadania samochodu na własność. Byś może ktoś nie kupi starego diesla, którego chciał sprowadzić zza granicy i tą decyzją pozwoli innym oddychać czystszym powietrzempodsumowuje Katarzyna Panek.

Przeczytaj także:  CityBee pojawi się na parkingach sklepów Castorama w Krakowie

We Wrocławiu znajduje się już ponad 100 samochodów, są one dostępne dzięki aplikacji PANEK, możliwej do pobrania ze sklepów GooglePlay, AppStore i strony www.panekcs.pl. Czas rejestracji w usłudze, od ściągnięcia aplikacji po uruchomienie samochodu około 60 minut.

Źródło: PANEK CarSharing

avatar
  Obserwuj  
Informuj o