Pięciu pracowników obejmuje stanowiska associate w Cushman & Wakefield Polska

0
321
Pięciu pracowników obejmuje stanowiska associate w Cushman & Wakefield Polska
Źródło: Cushman & Wakefield

Katarzyna Bartos-Pońska, Michał Jaraczewski, Daniel Kempa, Michał Kuliński oraz Jan Targowski reprezentujący działy: wycen i doradztwa, project & development services, powierzchni przemysłowych i logistycznych oraz global technology solutions, otrzymali awans na stanowiska associate w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield.

Do obowiązków Katarzyny Bartos-Pońskiej, pracującej na stanowisku associate w dziale wycen i doradztwa, należy przygotowywanie wycen nieruchomości z różnych sektorów rynku. Katarzyna posiada ponad 10-letnią praktykę zawodową w zakresie nieruchomości komercyjnych – ma doświadczenie we współpracy z polskimi, jak i zagranicznymi firmami. Do Cushman & Wakefield dołączyła w 2011 roku, obejmując stanowisko rzeczoznawcy, następnie awansując na starszego rzeczoznawcę. Swoje wcześniejsze doświadczenie zdobywała w dziale doradztwa rynku nieruchomości Ernst & Young, gdzie przygotowywała wyceny i analizy rynku, studia wykonalności, a także projekty doradcze w zakresie optymalizacji portfeli nieruchomości. Katarzyna ukończyła studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Jest także absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Michał Jaraczewski objął stanowisko associate w dziale project & development services, gdzie pracując na rzecz kluczowych klientów Cushman & Wakefield zajmuje się kierowaniem projektami, zarządza częścią zespołu i dba o rozwój biznesu. Z Cushman & Wakefield jest związany od 2012 roku. Dotychczas był odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie projektem przy prowadzeniu prac wykonawczych i wykończeniowych w wielu biurach w całej Polsce i regionie EMEA, m.in. w Jerewaniu, Budapeszcie czy Rabacie. Pracował dla takich klientów jak: KMD, Siemens, Kingfisher, Oracle, Workday, Sony czy Citibank. Ma doświadczenie w pracy z architektami i w działach zarządzania nieruchomościami. Michał jest absolwentem Wzornictwa Przemysłowego na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, a także Emily Carr University of Art and Design w Vancouver.

Jako associate w dziale powierzchni przemysłowych i logistycznych Daniel Kempa zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie strategii leasingu, renegocjacji i relokacji. Jest odpowiedzialny za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz dbanie o dobre relacje z deweloperami, właścicielami nieruchomości oraz inwestorami. Do Cushman & Wakefield dołączył w grudniu 2019 roku. Daniel sprawuje nadzór nad projektami położonymi w Polsce południowej tj. w Krakowie, w Rzeszowie i na Górnym Śląsku. Daniel Kempa z rynkiem nieruchomości związany jest od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywał współpracując z takimi firmami jak: Home Broker, Czerwona Torebka, Pinnacle Poland, JLL i Savills. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami, a także zarządcy nieruchomości. Wśród jego klientów są między innymi: Alfa Elektro, Droma, Galicja Tomaszek, Grem, Maco, Mid Ocean Brands, Nowa S.A., NVH Poland czy Van Pur. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

Przeczytaj także:  Beata Kokeli nową szefową działu powierzchni handlowych w Cushman & Wakefield Polska

Michał Kuliński objął stanowisko associate w dziale wycen i doradztwa. Michał dołączył do firmy Cushman & Wakefield w 2009 r. jako laureat konkursu Grasz o Staż. Początkowo pracował jako analityk rynku hotelowego, mieszkaniowego oraz magazynowego. Następnie dołączył do działu wycen i doradztwa przechodząc przez kolejne szczeble zawodu rzeczoznawcy majątkowego świadcząc usługi wycen nieruchomości komercyjnych dla krajowych i zagranicznych klientów. Michał jest absolwentem kierunku Nieruchomości na Uniwersytecie Kingston w Londynie oraz Stosunków Międzynarodowych, a także Prawa na Uniwersytecie Warszawskim.

Jako associate w dziale global technology solutions Jan Targowski zajmuje się wdrażaniem globalnego modelu dostaw dla zespołu Yardi CoE. Do Cushman & Wakefield dołączył w 2018 roku i zdobywał doświadczenie na stanowisku business analyst. Był odpowiedzialny za biznesowe aspekty wdrożenia systemu ERP-Yardi. Wcześniej pracował w BNP Paribas Securities Services jako transition project manager a także w Deloitte Poland jako senior consultant. Jan uzyskał tytuł magistra na kierunkach Gospodarka Przestrzenna i Ekonomia oraz Zarządzanie Nieruchomościami na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Źródło: Cushman & Wakefield

avatar
  Obserwuj  
Informuj o