Playsoft nowym najemcą biura w Officynie

0
215
Playsoft najemca Officyna

Nowym najemcą biura w Officynie stała się firma Playsoft, która zajmuje się tworzeniem gier na urządzenia mobilne. Umowa najmu dotyczy ok. 420 mkw. powierzchni biurowej na okres 60 miesięcy. W transakcji doradzała firma CBRE.

– Officyna to nowy produkt na rynku nieruchomości biurowych, który idealnie pasuje do wielkości naszej firmy. Naturalnie znajdujemy w nim świetne dopasowanie do oferowanej przestrzeni. Jesteśmy również bardzo podekscytowani powrotem do Wrzeszcza, dzielnicy, w której 15 lat temu założyliśmy naszą firmę – powiedział Pierre Olivier Monteil, szef studia.

Officyna jest 5 – cio kondygnacyjny budynkiem biurowo – usługowym. Znajduje się w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz. Na parterze przewidziano lokale usługowe dostępne bez względu na stronę alei oraz z holu budynku. Na wyższych kondygnacjach natomiast znajdują się pomieszczenia biurowe. Dodatkowo na czwartym piętrze dostępne są tarasy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji najemcy o przenosinach do naszego budynku. Cieszymy się, że do grona naszych najemców dołączył kolejny ważny gracz na rynku trójmiejskim. Wierzymy, że Officyna zapewni optymalne warunki pracy i dalszego rozwoju firmy Playsoft powiedział Marcin Dejna, zastępca dyrektora ds. komercjalizacji w firmie Torus.

Budynek posiada 20 miejsc parkingowych, które znajdują się w garażu podziemnym oraz kilkadziesiąt miejsc naziemnych. Officyna wyposażona jest w szatnie oraz parkingi dla rowerów. Ponadto obiekt otrzymał amerykański certyfikat LEED na poziomie Gold. Za stworzenie projektu odpowiada pracownia APA Wojciechowski Architekci, a konsultantem ds. LEED jest VvS| Architects & Consultants.

Officyna to kontynuacja istniejącej w otoczeniu zabudowy. Nowoczesna architektura budynku wniesie ożywienie do pierzei al. Grunwaldzkiej. Biuro nowego najemcy firmy Playsoft ma zacząć funkcjonować na przełomie roku.

Przeczytaj także:  Nowi najemcy w Vis à Vis Wilanów
avatar
  Obserwuj  
Informuj o