Ponad pół miliona użytkowników blinkee.city

0
85
Ponad pół miliona użytkowników blinkee.city

Firma blinkee.city przekroczyła granicę 500 tys. użytkowników. Aktualnie jednoślady blinkee.city są dostępne w 28 polskich miastach i 8 europejskich metropoliach. Start-up rozpoczął działalność z początkiem 2017 r.

Elektromobilność i ekonomia współdzielenia na dobre zagościły w polskich miastach. Polacy coraz chętniej korzystają z hulajnóg i skuterów na minuty. Brak spalin, szybkie przemieszczanie się i przyjemność z jazdy są głównymi powodami, dla których je wybierają. Użytkownicy jeżdżą jednośladami głównie na uczelnie czy do pracy, ale również na spotkania ze znajomymi.

Marcin Maliszewski, prezes blinkee.city, komentuje: „Jesteśmy dumni z przekroczenia progu pół miliona użytkowników. Cieszy nas zaufanie mieszkańców polskich i europejskich miast, którzy codziennie wybierają nasze jednoślady. Dokładamy wszelkich starań, by obsługa pojazdów spełniała oczekiwania klientów, była bezpieczna i przynosiła przyjemność z jazdy. Jesteśmy blisko naszych użytkowników. Planując premiery w kolejnych miastach, czy rozszerzenia istniejących już stref, w których można wypożyczyć jednoślady, bierzemy pod uwagę przede wszystkim sygnały płynące od naszych klientów. Dzięki temu tworzymy flotę odpowiadającą na realne potrzeby Polaków i Europejczyków”.

Firma blinkee.city tłumaczy, iż osiągnięty wynik jest skutkiem konsekwentnej ekspansji w Polsce i za granicą. Marcin Maliszewski dodaje: „Firma stale powiększa swoją flotę i aktywnie działa m.in. na rzecz edukacji użytkowników oraz bezpieczeństwa na drogach. Opracowany przez nas system pozwala na monitorowanie wszystkich naszych jednośladów, a co za tym idzie interwencję w przypadku, gdy któryś z nich pozostawiony jest przez wypożyczającego w niewłaściwy sposób. Edukujemy również naszych klientów w zakresie odpowiedzialnego i rozważnego przemieszczania się pojazdami elektrycznymi w przestrzeni miejskiej. Przykładem jest projekt „ekooltura jazdy”, który zrealizowaliśmy m.in. z ING i Miastem Katowice”.

Pół miliona użytkowników blinkee.city jest potwierdzeniem, iż oferta eko pojazdów została doceniona przez szerokie grono klientów, natomiast aktywne działania operatora wspierają ideę budowania smart city oraz promują trend sharing economy w kraju i poza jego granicami.

Przeczytaj także:  Jak poprawnie parkować skutery elektryczne?
avatar
  Obserwuj  
Informuj o