Printbox kolejnym najemcą w V.Offices

Printbox kolejnym najemcą w V.Offices

Firma zajmująca się dostarczaniem oprogramowania dla drukarni internetowych – Printbox, wynajęła niemalże 1 000 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu V.Offices w Krakowie. Eksperci JLL pomagali Printbox w procesie poszukiwań nowego miejsca oraz negocjowania warunków najmu.

Do swojej nowej siedziby Printbox wprowadzi się w styczniu 2020 r. Michał Czaicki, Prezes i Założyciel Printbox, komentuje: „Zmiana siedziby naszej firmy spowodowana jest świetnymi wynikami sprzedaży naszego oprogramowania na całym świecie i znacznym rozwojem zespołu. V.Offices urzekło nas swoją architekturą oraz jakością wykończenia wnętrz. Dodatkowym atutem są również ekologiczne rozwiązania w budynku, który uzyskał certyfikat BREEAM z najwyższym wynikiem w Europie Środkowo-Wschodniej”.

Nowoczesny biurowiec V.Offices ma do zaoferowania powierzchnię blisko 25 000 mkw. Budynek jest ulokowany w centrum Krakowa, przy al. 29 Listopada 20, 1 km od Dworca Głównego, dzięki czemu stanowi dobre połączenie z pozostałą częścią miasta.

Sebastian Kieć, Prezes AFI Europe Poland, nadmienia: „Zainteresowanie naszym projektem wśród potencjalnych najemców jest duże. Jestem szczególnie zadowolony z faktu docenienia przez firmy wprowadzonych przez nas nowoczesnych technologii, które znacznie obniżają zużycie mediów i podwyższają komfort pracy. Kwestia ograniczenia wpływu budynku na środowisko naturalne i najwyższa jakość budynku są dla nas kluczowe”.

Agnieszka Majka-Pietruszka, Starszy Konsultant krakowskiego biura JLL, dodaje: „Już po raz drugi w tym roku pośredniczyliśmy we wprowadzeniu nowego najemcy do biurowca V.Offices. Zarówno Printbox jak i WorldRemit docenili wyjątkowość tego projektu. V.Offices oferuje biura w najwyższym standardzie, które są położone zaledwie kilometr od Starego Miasta, gdzie brakuje nowoczesnych powierzchni biurowych. V.Offices jest idealnym rozwianiem dla najemców, którzy chcą znajdować się w centrum wydarzeń, ale nie kosztem kompromisu w kwestii standardu samej powierzchni”.

Przeczytaj także:  Drugi etap Business Garden Wrocław gotowy na przyjęcie najemców
avatar
  Obserwuj  
Informuj o