Regus z kolejnym biurem w Warszawie

0
220
Regus z nowym biurem w Warszawie

Należący do Grupy IWG, Regus, wiodący dostawca rozwiązań obszaru elastycznego miejsca pracy, wynajął ponad 1 500 mkw. powierzchni w biurowcu Witosa Point. Eksperci JLL doradzali firmie Regus w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowania umowy. Biuro zajmie czwarte oraz piąte piętro kompleksu i zostanie otwarte na przełomie roku.

Witosa Point to już 19 lokalizacja IWG w Warszawie. Chcemy, aby nasze biura były dostępne dla wszystkich mieszkańców stolicy, stąd decyzja o otwarciu nowego biura tym razem na dolnym Mokotowie.  Do wynajęcia powierzchni w tym obiekcie przekonało nas przede wszystkim sąsiedztwo kluczowych węzłów komunikacyjnych miasta, czyli Wisłostrady, ul. Sobieskiego i Trasy Siekierkowskiej. Lokalizacja zapewni doskonały dojazd pracownikom mieszkających po obu stronach Wisły” – Rafał Gabteni, IWG Sales Director na Polskę.

Regus, należący do grupy IWG, jest największym na świecie dostawcą elastycznych rozwiązań w zakresie przestrzeni do pracy. Sieć tej marki obejmuje niemal 3 000 centrów biznesowych w blisko 900 miastach w 120 krajach. W związku z programem franczyzowym, który w tym roku ruszył w Polsce, przewiduje się, że w najbliższych latach biur pod szyldem Regusa będzie jeszcze więcej. Dzięki bogatej palecie rozwiązań biurowych i coraz bardziej rozbudowanych usług w zakresie rozwiązań mobilnych, wirtualnych oraz zarządzania kryzysowego, najemcy mogą pracować w dogodnym dla siebie miejscu, czasie i stylu, w cenie dopasowanej do każdego budżetu.

Podpisana umowa najmu w budynku Witosa Point świadczy o dynamicznym rozwoju firmy Regus i jej zdywersyfikowanym portfolio. Wybrany budynek daje dużą możliwość dowolnej konfiguracji powierzchni biurowych, co wpisuje się idealnie w strategię marki, która słynie z oferowania powierzchni szytej na miarę klienta. Jest to ciekawa opcja dla firm poszukujących zarówno biur układzie otwartym, jak i gabinetowym” – Jarosław Kwiecień, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

Przeczytaj także:  Coraz więcej biur na wynajem. Globalworth z dużymi inwestycjami w Polsce

Witosa Point oferuje ponad 6 600 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, a także przestronną powierzchnię handlowo-usługową na parterze. Biurowiec składa się z sześciu naziemnych kondygnacji oraz podziemnego, dwupoziomowego parkingu z ponad 110 miejscami postojowymi. Lokalizacja przy głównych arteriach komunikacyjnych miasta umożliwia sprawny dojazd do innych części Warszawy, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu.

Źródło: JLL

avatar
  Obserwuj  
Informuj o