Resi4Rent wynajmuje pierwszy budynek

0
464
Resi4Rent

Firma Resi4Rent otrzymała pozwolenie na użytkowanie pierwszego budynku przy ul. Rychtalskiej we Wrocławiu. Obecnie trwają prace wykończeniowe, po których wkrótce mieszkania będą gotowe dla nowych najemców.

W budynku znajdują się 302 lokale wyposażone w meble kuchenne. Dodatkowo na życzenie najemców mogą pojawić się również meble. Inwestycja składa się z 81 mieszkań jednopokojowych, 148 mieszkań z sypialnią i salonem oraz 41 z dwoma sypialniami i salonem. W ofercie znajdują się również 32 mieszkania z trzema sypialniami i salonem.

– Oddanie do użytku pierwszego projektu to przełomowa chwila dla naszej firmy. Zaczynamy działać na pełnych obrotach. Wkrótce przekażemy klientom klucze do ich wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które wynajęli na stabilnych, przewidywalnych zasadach i rynkowych warunkach. Zainteresowanie klientów możliwością zamieszkania w naszym pierwszym budynku potwierdza, że zapotrzebowanie długoterminowy wynajem mieszkań w Polsce jest bardzo duże. Nie jest to dla nas zaskoczenie, bo coraz więcej mieszkańców miast nie chce się wiązać z konkretnym miejscem, a jednocześnie chce mieszkać wygodnie i blisko najważniejszych punktów w mieście – mówi Sławomir Imianowski, prezes Resi4Rent.

Firma Resi4Rent do końca roku odda do użytku inwestycję przy ul. Wodnej w Łodzi, gdzie będzie dostępnych 220 mieszkań. W przyszłym roku natomiast będą udostępnione lokale na Kępie Mieszczańskiej (270 mieszkań) oraz w stołecznych Browarach Warszawskich (450 mieszkań). Roczna umowa najmu gwarantuje możliwość zmiany mieszkania, w zależności od preferencji. To odpowiednia forma dla pracowników zatrudnionych przy krótszych projektach, którzy bardzo często zmieniają miejsca zamieszkania.

– Klientom proponujemy umowy najmu na co najmniej 12 miesięcy. Mieszkania mają urządzone łazienki i kuchnie. Za niewielką, miesięczną dopłatą, mieszkanie może zostać kompletnie umeblowane, a na specjalne życzenie – wyposażone według indywidualnych upodobań. Nasze lokale są wybudowane i wykończone w standardzie, który nazywamy „jakością Echo”, bo za proces budowlany odpowiada nasz współwłaściciel, Echo Investment, cieszący się bardzo dobrą opinią wśród klientów – dodaje Sławomir Imianowski.

Resi4Rent to instytucjonalna platforma mieszkań, która funkcjonuje na terenie Polski. Lokale wynajmowane są wyłącznie na długoterminowy okres. Aktualnie spółka posiada w budowie siedem projektów z 2,1 tys. lokali. W fazie zaawansowanego planowania natomiast jest 4 tys. jednostek. Firma w ciągu 2 – 3 lat planuje zarządzać 5 – 7 tys. mieszkań w największych miastach w Polsce.

Przeczytaj także:  Wynajem opakowań – niepotrzebny koszt czy konieczność?

Zdjęcie: Resi4Rent/ https://r4r.pl/pl/

avatar
  Obserwuj  
Informuj o