Seat Arona FR w CarSharingu za grosze!

0
753
Seat Arona FR w PANEK CarSharing

Po sukcesie Mercedesa GLA PANEK CarSharing wprowadza do floty kolejnego suva. Tym razem do dyspozycji Użytkowników oddany został Seat Arona w wersji FR. Samochody stopniowo pojawiają się na ulicach Warszawy, docelowo dostępne będą również we Wrocławiu, Trójmieście, Lublinie i Krakowie, będzie blisko 500. Poza świetnym wyposażeniem kusić będzie również ceną.


Samochód posiada 7-biegową automatyczną skrzynię biegów DSG, 1 litrowy silnik TSI o mocy 115KM, zaawansowany system bezpieczeństwa z czujnikami cofania, poduszkami i kurtynami powietrznymi, a na dłuższe trasy tempomat i system wykrywający zmęczenie kierowcy.

Nowy Seat Arona posiada też elektrycznie regulowane, podgrzewane lusterka, podgrzewane fotele i system podgrzewania płynu do spryskiwaczy, co z całą pewnością przydarzą się w zimę. Pakiet letni to między innymi automatycznie lusterko wsteczne, przyciemniane szyby, automatyczna klimatyzacja z filtrem powietrza AirCare, czujnik deszczu i automatyczne światła z czujnikiem zmierzchu.

Na wyróżnienie zasługuje też pakiet stylistyczny z czerwonymi obszyciami i ledowym podświetleniem wnętrza, nawiązujący do logotypu PANEK. Do dyspozycji Użytkowników jest nawigacja, system Bluetooth. System multimedialny obsługiwany jest z poziomu kierownicy. Osoby podróżujące z dziećmi docenią 2 mocowania do fotelików ISOFIX i 3-stopniowe pasy bezpieczeństwa wszystkich foteli.

Seat Arona FR dostępny jest w wynajmie na minuty i dni w cenie 0,50 zł za minutę i 0,80 zł za kilometr lub 0,50 zł za minutę i 0,50 zł za kilometr w subskrypcji. Wraz z Toyotą Yaris tworzy segment „S” i zasila grupę najtańszych samochodów w systemie PANEK CarSharing. Chcąc wynająć Seata na dłużej, możemy wybrać pakiet w cenie 90 zł za dobę (pakiet dobowy) lub 77,14 zł za dobę (pakiet tygodniowy). Wszystkie samochody widoczne są aplikacji PANEKcs do pobrania w sklepach PLAYstore, AppStore oraz z poziomu strony panekcs.pl.

Źródło: PANEK CarSharing

Przeczytaj także:  Trzy miliony wypożyczeń rowerów miejskich w Białymstoku
avatar
  Obserwuj  
Informuj o