Smart City Expo Poland – targi nowoczesnych technologii miejskich

0
548
Smart City Expo Poland – targi nowoczesnych technologii miejskich

W dniach 31 marca – 1 kwietnia 2020 roku odbędzie się II edycja targów nowoczesnych technologii miejskich Smart City Expo Poland.

Już pierwsza edycja targów w czerwcu 2019 roku wzbudziła olbrzymie zainteresowanie zarówno wystawców, jak i zwiedzających. W targach oraz towarzyszącej im konferencji wzięli udział najwięksi producenci technologii i dostawcy usług ze wszystkich branż działających w sektorze Smart City. Byli to m.in. Asseco Data Systems S.A., Mastercard, T-Mobile, Deloitte Polska, Signify, Schreder Polska, Melex, ROSA, Polskie e-Płatności i wielu innych.

Organizatorzy zapewniają, iż minimalna liczba wystawców na 2020 rok to 80 skrupulatnie dobranych firm, a w konferencji weźmie udział około 30 prelegentów.

Podejmowane są, także liczne działania, aby zwiększyć jeszcze bardziej liczbę profesjonalnych odwiedzających targi. Służyć ma temu m.in. współpraca z wieloma Patronami i Partnerami wydarzenia. Już na pół roku przed targami Patronami Honorowymi wydarzenia zostali m.in.: Ministerstwo Energii, Związek Miast Polskich, Unia Metropolii Polskich, Prezydenci polskich miast. Organizator zapowiada, także dalszą współpracę z firmą Deloitte Polska przy organizacji konferencji tematycznej.

Tegoroczną nowością będzie I edycji targów partnerskich Smart Building Expo odbywających się w tym samym terminie, których patronem medialnym jest magazyn Bulider. Jak wyjaśnia dyrektor targów Piotr Łyżeń: „Wielu osobom tematyka Smart City nadal kojarzy się z inwestycjami samorządowymi, dlatego właśnie postanowiliśmy niejako uzupełnić naszą ofertę, aby jej odbiór zarówno przez wystawców, jak i odwiedzających był czytelny. Tak właśnie narodził się pomysł zorganizowania w dacie targów Smart City Expo Poland drugiego wydarzenia targowego dedykowanego stricte inwestorom komercyjnym – Smart Building Expo. Tego typu synergia dwóch wydarzeń targowych pozwoli nam objąć pełen zakres „smart” technologii przeznaczonych dla miast. Zapraszamy do współpracy wszystkich producentów i dostawców rozwiązań mających zastosowanie w nowoczesnym budownictwie: od innowacyjnych materiałów budowlanych, poprzez systemy zarządzania, automatykę, sieci telekomunikacyjne a na systemach parkingowych skończywszy.”

Przeczytaj także:  Volvo Trucks rozpoczyna sprzedaż elektrycznych aut ciężarowych

Odwiedzającymi targi Smart City Expo Poland będą podobnie jak w 2019 roku decydenci, bezpośrednio odpowiedzialni za inwestycje w miastach: Prezydenci i Burmistrzowie miast, kierownicy wydziałów inwestycyjnych, przedstawiciele kadry zarządzającej spółkami komunalnymi, urbaniści. Oferta Smart Building Expo adresowana jest z kolei do architektów, inwestorów, deweloperów i projektantów różnych branż.  

Podobnie jak podczas I edycji, także w 2020 roku wstęp na targi będzie bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie organizatora: https://www.smartcityexpo.pl/rejestracja

avatar
  Obserwuj  
Informuj o