Strefa busów osobowych CityBee na Lotnisku Chopina

0
217
busy osobowe CityBee na Lotnisku Chopina

Operator CityBee uruchamia strefę wynajmu busów 9 – osobowych na Lotnisku Chopina. Podróżujący większą grupą mogą dojechać do portu lub dostać się z niego w wybrane miejsce busem Toyota Proace Verso.

Operator CityBee we wrześniu br. jako pierwszy w Polsce wprowadził usługę wynajmu busów 9 – osobowych na minuty. Dzięki temu większe grupy mogą poruszać się po mieście lub wybrać się na dłuższą trasę na terenie kraju. Nowa strefa na Lotnisku Chopina to kolejny punkt na mapie Warszawy. Na 7 poziomie parkingu P1 znajdują się bezpłatne miejsca, które są dedykowane busom. By móc się tam dostać należy wjechać z poziomu odlotów, natomiast wyjazd jest możliwy z dowolnego poziomu. Podczas wjeżdżania na teren parkingu nie należy pobierać biletów, ponieważ poprzez rozpoznanie tablic rejestracyjnych następuje weryfikacja pojazdu.

Przejazd busem nie musi kończyć się tylko w Warszawie. Podobnie jak w przypadku aut dostawczych obowiązuje zasada „free floatingu”, która polega na zwróceniu pojazdu w mieście, w którym dostępne są auta 9 – osobowe CityBee. Nie generuje to dodatkowych kosztów. Strefy parkowania busów operatora znajdują się w Warszawie i w Trójmieście, jednak operator ciągle stara się zwiększać liczbę tych miejsc.

– Polski rynek shared mobility wciąż się rozwija, a zwolennicy wynajmu pojazdów na minuty mają coraz większy apetyt na nowe rozwiązania. Nieprzerwanie zastanawiamy się, jakie udogodnienia wprowadzić, aby nasza usługa była jak najbardziej dostępna, a korzystanie z niej – jak najprostsze. Jako pierwszy operator w Polsce poszerzyliśmy naszą flotę o busy osobowe. Lądujący w Warszawie będą teraz mogli od razu przesiąść się do wysokiej klasy Toyoty, bez oczekiwania na środek transportu i bez martwienia się o opłaty parkingowe. Nowa strefa to również duże ułatwienie dla poszukujących praktycznego transferu na lotnisko dla większej grupy – komentuje Cezary Dudek, Communications Manager CityBee Polska.

Przeczytaj także:  Nowa miejska mobilność. Jak ubezpieczać?

Nowe busy Toyota Proace Verso zapewniają komfort pasażerów. Są wyposażone w kamerę cofania, czujniki ruchu, klimatyzację, dotykowy ekran oraz pojemny bagażnik.

Rezerwacja możliwa jest poprzez aplikację mobilną. Po włączeniu wyświetla najbliższe dostępna pojazdy. Możliwy jest również wynajem na dłuższy czas, a wszystkie koszty związane z wynajmem pojazdu są zgodne z cennikiem. W cenę wliczone jest paliwo, ubezpieczenie, parking oraz pozostałe koszty techniczne.

Aplikacja operatora CityBee dostępna jest w sklepie Google Play i App Store.

Źródło zdjęcia: CityBee

avatar
  Obserwuj  
Informuj o