Strefa skuterów elektrycznych blinkee.city w Bydgoszczy powiększona o Fordon

0
193
blinkee.city w Bydgoszczy

Zgodnie z zapowiedziami lider elektromobilności w Polsce rozszerza obszar strefy parkowania w Bydgoszczy o nowe miejsca. Już w ten weekend na mapie w aplikacji blinkee.city pojawi się dzielnica Fordon. Operator powiększa także flotę dostępnych pojazdów. W mieście przybędzie kolejnych 15 skuterów.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że bydgoszczanie tak dobrze przyjęli ekologiczne jednoślady w naszym mieście. Od początku skutery cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego w lipcu powiększyliśmy strefę o takie dzielnice jak Wzgórze Wolności, Wyżyny, Bartodzieje, czy Osiedle Leśne. Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy wiele zapytań, o to kiedy do mapy binkee.city dołączy także dzielnica Fordon. Dlatego cieszymy się, że wraz z powiększoną o kolejnych 15 pojazdów flotą, możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i udostępniać im nasze pojazdy, tam gdzie ich najbardziej potrzebują – informuje Tomasz Krzywański, lokalny partner blinkee.city w Bydgoszczy.

Wypożyczenie jednośladu jest bardzo proste – wystarczy zarejestrować się  w bezpłatnej aplikacji blinkee.city i znaleźć najbliższy wolny skuter oraz zarezerwować go. Po dotarciu do maszyny można swobodnie rozpocząć jazdę. Koszt przejażdżki skuterem to  69 gr za minutę i 9 gr za postój. Jeśli użytkownik przekroczy kwotę 89 zł na dzień, może dalej jechać skuterem, ale już bezpłatnie.

Źródło: blinkee.city

Przeczytaj także:  Zmiany na rynku flotowym – elektryfikacja i nowe podejście do mobilności
avatar
  Obserwuj  
Informuj o