WeWork nowym najemcą w The Warsaw HUB

0
461
WeWork nowym najemcą w The Warsaw HUB

WeWork wynajął powierzchnię biurową w kompleksie The Warsaw HUB. To kolejna umowa w ciągu kilku miesięcy podpisana przez Ghelamco.

Nowoczesne i elastyczne przestrzenie biurowe WeWork powstaną na podium obiektu oraz w części wieży B. Łącznie powierzchnia obejmie 4 piętra budynku. Firma wspiera przedsiębiorców w rozwoju biznesu oraz pozyskiwaniu młodych talentów. Przestrzenie biurowe zostały zaprojektowane tak, by niezależnie od wielkości zespołu (20 – 250 osób) czy typu najemcy (od freelancerów po duże firmy) każdy mógł pracować w komfortowych warunkach. Członkowie przestrzeni WeWork mogą korzystać ze wspólnych przestrzeni takich jak kuchnia, czy strefa relaksu. W miejscu wypoczynku znajduje się stół bilardowy oraz gry arkaidowe. Posiadacz karty WeWork posiada dostęp do 528 lokalizacji przez 24 h siedem dni w tygodniu. Biura dostępne są w 111 miastach w 29 krajach na świecie. Do dyspozycji najemców jest również aplikacja WeWork, która umożliwia kontakt ze wszystkimi członkami społeczności.

 – Najwyższej jakości elastyczne przestrzenie biurowe są bardzo ważnym elementem naszej flagowej inwestycji, The Warsaw HUB. Od samego początku w projekcie budynku przewidzieliśmy dla nich specjalne miejsce, gwarantujące najbardziej optymalne i funkcjonalne rozwiązania. Cieszę się, że ich gospodarzem będzie firma WeWork, która wyznacza najwyższe światowe standardy w dziedzinie dostarczania przestrzeni i usług wspierających współpracę – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

– Warsaw Hub to perfekcyjna lokalizacja dla naszego kolejnego biura w Warszawie. Stworzona z myślą o członkach naszej społeczności i ich najwyższej wygodzie idealnie wpisuje się w koncepcję przestrzeni oferowanych przez WeWork. Najbardziej zaawansowany technologicznie budynek w Polsce to najlepsze miejsce do rozwoju innowacyjnych idei i biznesów kreujących przyszłość, które chcemy wspierać – mówi Piotr Łagowski, szef działu rozwoju WeWork.

– Przestrzeń WeWork zajmować będzie aż 4 piętra biurowca. Dodatkowymi zaletami tej lokalizacji są ogólnodostępny klub fitness i sky bar z widokiem na Warszawę, a także parking dla rowerzystów – dodaje Piotr Łagowski.

Przeczytaj także:  Coraz mniej wolnych powierzchni biurowych w Trójmieście

– Po analizie kilku propozycji, WeWork podjął decyzję o wyborze na swoją kolejną lokalizację kompleksu Warsaw HUB. Klient zdecydował się na ten budynek m.in. dlatego, że będzie mógł dzielić przestrzeń z innymi międzynarodowymi firmami, z którymi współpracuje na co dzień na całym świecie – podsumowują Richard Aboo, International Partner, Head of EMEA Office Agency, Mikołaj Niemczycki, Associate, Coworking Clients Manager oraz Anna Szmelak, Młodszy negocjator w dziale powierzchni biurowych Cushman & Wakefield.

Firma JLL, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w The Warsaw HUB, doradzała w transakcji Ghelamco. WeWork reprezentowany był natomiast przez firmę doradczą Cushman & Wakefield.

Źródło zdjęcia: Cushman & Wakefield

avatar
  Obserwuj  
Informuj o