Yonelle najemcą w Ideal Idea City Park

0
762
Yonelle najemcą w Ideal Idea City Park

Dobiega końca budowa i komercjalizacja kompleksu biurowo – magazynowego Ideal Idea City Park, zlokalizowanego na granicy Raszyna i Warszawy. Firma z sektora kosmetycznego premium – Yonelle, wynajmie powierzchnie w Ideal Idea City Park.

Kompleks Ideal Idea City Park

Ideal Idea City Park spotkał się z dużym zainteresowaniem na rynku przez wzgląd na koncepcję obiektu, która łączy 6 czynników: biura w standardzie klasy A, powierzchnie magazynowo – produkcyjne, normy budowlane, które będą obowiązywały dopiero od 2021 r., konstrukcję hal, która daje najwyższy stopień elastyczności w ramach SBU, architekturę krajobrazu połączoną z iluminacją architektoniczną, reprezentacyjne biura oraz własny magazyn. W pierwszych dwóch halach kompleksu zlokalizowanego na granicy Warszawy i Raszyna trwają ostatnie prace wykończeniowe i konfiguracyjne w ramach formuły BTS dla poszczególnych najemców. Pozostałe dwie hale dopiero będą budowane i mają być gotowe na przełomie III i IV kw. 2020 r. Praktycznie wszystkie przestrzenie w obiektach, które mają powstać, są aktualnie na etapie negocjacji umów najmu.

Yonelle – nowy najemca Ideal Idea City Park

Ideal Idea City Park zyskał nowego najemcę, który wynajmie 224 mkw. powierzchni biurowej i 830 mkw. powierzchni magazynowej. Yonelle w procesie negocjacji reprezentowała firma doradcza Cresa.

Jędrzej Dużyński, Prezes Ideal Idea Formad, komentuje: „Witamy w City Parku kolejną bardzo dobrą firmę, która wybrała nas na partnera swojego dynamicznego rozwoju. Wyraźnie daje się odczuć, że właśnie tego rodzaju firmy potrzebują naszych obiektów do realizacji ich strategii intensywnego poszerzania obecności na rynku. Cieszymy się, że gromadzimy firmy ambitne, bardzo nowocześnie myślące o swoim marketingu. Dotyczy to firm różnych branż – od FMCG aż po high-tech. Dajemy rynkowi parki, jakie funkcjonują między innymi przy portach lotniczych Gatwick, Heathrow, czy Paris Charles de Gaulle. Nasz własny zespół architektoniczny doprowadził do perfekcji projektowanie takich parków, jakie w Polsce są najbardziej poszukiwane w połączonym koncepcie SBU/BTS/LMD”.

Przeczytaj także:  Traficar, czyli nowoczesne poruszanie się po mieście

Firma Yonelle działa na rynku kosmetycznym, oferując luksusowe kosmetyki pielęgnacyjne z segmentu premium. W założeniu mają one być alternatywą dla uznanych marek globalnych. Dystrybucja produktów ma być selektywna, natomiast ich sprzedaż ma się odbywać na wyłączność w perfumeriach sieci Douglas. Yonelle ma także w ofercie kosmetyki dedykowane dla gabinetów kosmetycznych oraz hotelowych SPA.

Miłosz Borkowski, starszy doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska, komentuje: „Poszukiwaliśmy dla Yonelle nowoczesnego magazynu typu Small Business Unit (SBU) w strefie miejskiej. Firma zatrudnia wielu specjalistów, dla których ważny był dojazd do miejsca pracy, jak i wygodna przestrzeń biurowa. Zaprezentowany przez nas obiekt spełnia wszystkie wymogi techniczne klienta potrzebne dla prowadzenia działalności oraz pełnić będzie funkcję reprezentacyjną. Cieszymy się, że mogliśmy wspierać w rozwoju firmę Yonelle – wiodącą polską markę produktów premium”.

Danuta Borowska, dyr. ds. planowania i koordynacji produkcji, Yonelle, dodaje: „Rozwój naszej marki, jej oferty i przychodów, jest wyjątkowo szybki. Cały czas szukamy innowacyjnych rozwiązań. W kosmetyce oznacza to tworzenie receptur z użyciem najnowocześniejszych surowców, używanie nowego rodzaju opakowań najlepiej zabezpieczających zawartość i ułatwiających użytkowanie. Jednak zakup wszystkiego, co potrzebne jest do realizacji nowych planów powoduje, że potrzeba coraz więcej miejsca. Przeprowadzka do City Parku daje nam komfort i poczucie bezpieczeństwa, że go nie zabraknie. Podczas decydowania o zmianie siedziby rozpatrywaliśmy różne oferty najmu i City Park w Raszynie spełniał naszą podstawową potrzebę powiększenia powierzchni magazynowej, a jednocześnie oferował – szczególnie w połączeniu z innymi czynnikami – najbardziej korzystne warunki finansowe. Oferta City Parku była jak skrojona na miarę naszych oczekiwań co do proporcji powierzchni magazynowej i biurowej. City Park był optymalną dla nas propozycją, ponieważ jako jedyny zapewnił nam możliwość, że w perspektywie kilku lat będziemy mogli zwiększyć wynajętą powierzchnię bez konieczności fizycznej przeprowadzki. Jest to ogromny atut i daje nam on pewność, że rozwój firmy nie spowoduje potrzeby szukania nowego miejsca działalności; że będziemy mogli skupić się na realizacji potrzeb naszych klientów. Po podjęciu decyzji, że przeprowadzka do większego magazynu i biura jest niezbędna, nawiązaliśmy współpracę z firmą Cresa Polska. Z natłoku ofert wyselekcjonowała ona dla nas te, które spełniały nasze podstawowe kryteria, oszczędzając w ten sposób nasz czas i energię. Przekonaliśmy się, jak rzetelność i profesjonalizm  doradcy pomaga w wyborze najkorzystniejszej oferty i ułatwia negocjacje oraz zawarcie umowy. Cresa wskazywała wady i zalety poszczególnych ofert, a po zdecydowaniu przez nas o wyborze City Parku jako najlepszego oferenta cały czas uczestniczyła w rozmowach i negocjacjach, pomagała wypracować optymalne dla nas rozwiązanie”.

avatar
  Obserwuj  
Informuj o